اسرائیل به آمریکا توضیح داد؛ برای دفاع بود

وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی بامداد شنبه به‌صورت تلفنی با «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا گفتگو کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی بامداد شنبه به‌صورت تلفنی با «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا گفتگو کرد.

وزارت جنگ تل‌آویو با صدور بیانیه‌ای در این‌باره اعلام کرد: «گانتز در خصوص وضعیت غزه با وزیر دفاع آمریکا تماس تلفنی برقرار کرد».

به نوشته وبگاه «اسکای نیوز»، در این بیانیه آمده است: «گانتز به آستین در مورد عملیات نظامی در غزه و تلاش برای بازگرداندن آرامش به منطقه مرزی غزه توضیح داد».

وزیر جنگ رژیم کودک‌کش اسرائیل نیز درباره تماس تلفنی خود با وزیر دفاع آمریکا اظهار داشت: «من به همتای آمریکایی خود در مورد عملیات نظامی در غزه اطلاع دادم و گفتم که این عملیات بخشی از دفاع از شهروندان ما است».

پیش از این نیز «تور ونسلند» نماینده سازمان ملل در امور غرب آسیا در حمایت از تل‌آویو، خواستار توقف پاسخ موشکی گروه‌های مقاومت به جنایات رژیم موقت صهیونیستی شده بود.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی عصر روز جمعه دور تازه‌ای از حملات علیه نوار غزه را آغاز کرده و طی آن «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد «سرایا‌ القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین و نُه نفر دیگر از جمله یک دختربچه پنج ساله را به شهادت رساندند.

ت ت
کدخبر: 101446 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها