تنها حامی صدر اعلام حضور کرد

رئیس پارلمان عراق با انتشار توییتی حمایت خود از درخواست مقتدی صدر، رهبر جریان صدر برای انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام به عنوان راه حل خارج کردن عراق از بن بست سیاسی را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان از سایت شبکه سومریه نیوز، محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق با انتشار توییتی حمایت خود از درخواست مقتدی صدر، رهبر جریان صدر برای انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام به عنوان راه حل خارج کردن عراق از بن بست سیاسی را اعلام کرد.

وی در این باره تاکید کرد: پارلمان؛ نماینده مردم است و گروهی که تحصن کرده‌اند بخشی از موجودیت پارلمان هستند و به هیچ وجه نمی‌توان از اراده و خواست آنها برای برگزاری انتخابات زودهنگام طبق خواسته مقتدی صدر چشم پوشی کرد.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که رهبر جریان صدر چهارشنبه شب در گفت‌وگویی تلویزیونی خواستار انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام شد و گفت: بعد از اینکه ملت حرف خود را آزادانه و خودجوش زدند، گفت‌وگو دیگر هیچ فایده‌ای ندارد.

ت ت
کدخبر: 101396 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • سیاست دولت استفاده از ابزارهای مهمی همچون گازسوز کردن خودروهاست و برنامه ای برای افرایش قیمت بنزین برای امسال را ندارد.