هشدار تند گروه مقاومت به اسرائیل؛ پاسخ می‌دهیم

گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای تأکید کردند که مقاومت یکپارچه و متحد نوک پیکان مقابله با جنایت‌های رژیم اشغالگر باقی خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای تأکید کردند که مقاومت یکپارچه و متحد نوک پیکان مقابله با جنایت‌های رژیم اشغالگر باقی خواهد ماند.

کتائب القسام شاخه نظامی جنبش حماس تأکید کرد که خون فرزندان ملت فلسطین و مبارزان آن هرگز هدر نخواهد رفت.

بنابر گزارش شبکه المنار، جنبش «فتح الانتفاضه» نیز با تأکید بر اتحاد مقاومت اعلام کرد که همه با هم زمین زیر پای اشغالگران را آتش خواهیم زد.

جبهه آزادی‌بخش ملی فلسطین نیز تأکید کرد که آنچه امروز رخ داد تنها قدرت و عزم مقاومت برای مقابله با اشغالگران بیشتر می‌کند.

از سوی دیگر اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای تأکید کرد که دشمن صهیونیستی مسئولیت کامل این تجاوز را بر عهده دارد و تأکید می‌کند که این جنایت هرگز بدون پاسخ نخواهد ماند.

بر اساس گزارش شبکه الجزیره، در این بیانیه آمده است که مقاومت به این جنایت بر اساس آنچه که فرماندهی مقاومت تعیین می‌کند، پاسخ خواهد داد.

اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین همچنین تأکید کرد که این اتاق عملیات در حال برگزاری جلسات است و با هماهنگی شاخه‌های نظامی گروه‌های مقاومت، تصمیم‌گیری خواهد کرد.

کدخبر: 101382 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها