هشدار تند حماس به اسرائیل: دروغ نگویید

سخنگوی جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای خاطرنشان کرد، آنچه که شاخه نظامی گردان‌های قسام منتشر کرده خطاب به مردم اسرائیل است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، فوزی برهوم، سخنگوی جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای خاطرنشان کرد، آنچه که شاخه نظامی گردان‌های قسام منتشر کرده خطاب به مردم اسرائیل است. آنچه دولت رژیم صهیونیستی در خصوص سرنوشت سربازان به آنها می‌گوید دروغ است تا بر ضعف و ناتوانی خود در مدیریت پرونده تبادل  اسرا سرپوش بگذارد.

برهوم در ادامه افزود، این پیام گردان‌های قسام نشانگر درایت و قدرت فرماندهان قسام در بازی با برگه‌های مهم و ایجاد تحولی راهبردی در پرونده تبادل اسرا است.

وی همچنین تصریح کرد، قسام با این پیام بار دیگر توپ را به زمین اسرائیل انداخت تا مسئولیت‌ خود را برعهده گرفته و بهای امضای هرگونه معامله جدید برای تبادل اسرا را بپردازد.

پیشتر گردان‌های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس تحت عنوان "دولت شما دروغ می‌گوید" تصویری از "هدار گولدن" و "شائول آرون" دو نظامی اسیر اسرائیلی دربند مقاومت نوار غزه را منتشر کرد.

گردان‌های قسام چهار نظامی اسرائیلی به نام‌های "ابراهام منگستو"، "هشام السید"، هدار گولدن و شائول آرون را از زمان حمله رژیم صهیونیستی به غزه در سال ۲۰۱۴ در اسارت دارد.

کدخبر: 100476 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین