آذربایجان: ارمنستان این مناطق را گلوله‌باران کرد

منابعی در جمهوری آذربایجان شامگاه شنبه مدعی گلوله‌باران مواضع این کشور نزدیک منطقه «قره‌باغ کوهستانی» توسط ارمنستان شدند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، منابعی در جمهوری آذربایجان شامگاه شنبه مدعی گلوله‌باران مواضع این کشور نزدیک منطقه «قره‌باغ کوهستانی» توسط ارمنستان شدند.

خبرنگار خبرگزاری روسی «تاس» گزارش داد: «جمهوری آذربایجان ارمنستان را متهم کرد که مواضع این کشور در نزدیکی منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی را گلوله‌باران کرده است».

به نوشته خبرگزاری «رویترز» به نقل از این گزارش، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که پس از متوسل‌شدن ارمنستان به آتش توپخانه برای حمله به نیروهای نظامی در مناطق لاچین و کلبجر در غرب قره‌باغ، به این اقدام پاسخ داده است.

خبرگزاری روسی «اینترفاکس» نیز گزارش داد که وزارت دفاع ارمنستان در بیانیه‌ای قویاً این اتهام را رد کرده است.

این در حالی است که پیشتر مقام‌های قره باغ مدعی تیراندازی شدید نیروهای جمهوری آذربایجان به سمت روستاهای ارمنستان با هدف مختل کردن روند زندگی ساکنان منطقه شده بودند.

از سوی دیگر در خبرها آمده است که ژنرال «ذاکرحسن اف» وزیر دفاع جمهوری آذربایجان ضمن بررسی وضعیت عملیاتی و شرایط کنونی در مرز با ارمنستان و همچنین قره باغ به ارتش دستور داد که به طور مستمر آماده سرکوب فوری و قاطعانه هر نوع تحریک احتمالی طرف مقابل باشند.

کدخبر: 100148 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین