پاسخ دندان‌شکن ارمنستان به آذربایجان

وزارت دفاع ارمنستان ادعا کرده که وضعیت مرز شرقی این کشور با جمهوری آذربایجان تحت کنترل قرار دارد و وضعیت با ثبات است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، وزارت دفاع ارمنستان ادعا کرده که وضعیت مرز شرقی این کشور با جمهوری آذربایجان تحت کنترل قرار دارد و وضعیت با ثبات است.

در شرایطی که رایزنی‌ها برای دستیابی به توافق صلح بین ایروان و باکو همچنان ادامه دارد، بیانیه وزارت دفاع ارمنستان در رد بیانیه وزارت دفاع جمهوری آذربایجان خبرساز شده است.

منابع رسانه‌ای در ارمنستان از بیانیه وزارت دفاع این کشور در رد گفته‌های وزارت دفاع جمهوری آذربایجان خبر دادند.

به گزارش وبگاه «آرمن پرس»، وزارت دفاع ارمنستان بیانیه وزارت دفاع جمهوری آذربایجان درباره آتش گشودن نیروهای ارمنستانی در مرز را رد کرد.

در بیانیه وزارت دفاع ارمنستان آمده است: «وزارت دفاع (جمهوری) آذربایجان اطلاعات نادرست منتشر کرده و گفته است که در تاریخ ۳۰ جولای واحدهای نیروهای مسلح ارمنستان با گلوله به مواضع آذربایجان مستقر در بخش شرقی مرز ارمنستان-آذربایجان شلیک کرده‌اند».

این وزارتخانه در بیانیه خود اضافه کرد: «وضعیت در مرز ارمنستان و آذربایجان نسبتاً با ثبات است و تحت کنترل کامل نیروهای مسلح ارمنستان قرار دارد».

بیانیه وزارت دفاع ارمنستان در شرایطی منتشر شده که پیشتر وزارت دفاع جمهوری آذربایجان مدعی شده بود که نیروهای نظامی ارمنستان به شلیک به نیروهای جمهوری آذربایجان اقدام کردند.

از سوی دیگر در خبرها آمده است که ژنرال «ذاکرحسن اف» وزیر دفاع جمهوری آذربایجان ضمن بررسی وضعیت عملیاتی و شرایط کنونی در مرز با ارمنستان و همچنین قره باغ به ارتش دستور داد که به طور مستمر آماده سرکوب فوری و قاطعانه هر نوع تحریک احتمالی طرف مقابل باشند.

کدخبر: 100115 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرات شما
  • avatar داریوش

    ارمنستان 🤣🤣🤣🤣
    لااقل یه کشوریرو میگفتید که اوضاعش اسهال نباشه

    0

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین