چگونه درخواست وانت اینترنتی اسنپ بدهیم؟

اسنپ سوپراپلیکیشنی است که استفاده از خدمات مختلفش، زندگی‌تان را به دو بخش تقسیم می‌کند: پیشا‌اسنپ و پسااسنپ. چرا؟ چون راحتی و رفاهی که خدمات رنگارنگ آن ارائه می‌کنند، مدیریت امور مختلف زندگی را به‌شدت ساده و سریع می‌کند. بعد از استفاده از آن دیگر نمی‌توانید و نمی‌خواهید به روزهای قبل بازگردید.

بیشتر بخوانید:

اسنپ سوپراپلیکیشنی است که استفاده از خدمات مختلفش، زندگی‌تان را به دو بخش تقسیم می‌کند: پیشا‌اسنپ و پسااسنپ. چرا؟ چون راحتی و رفاهی که خدمات رنگارنگ آن ارائه می‌کنند، مدیریت امور مختلف زندگی را به‌شدت ساده و سریع می‌کند. بعد از استفاده از آن دیگر نمی‌توانید و نمی‌خواهید به روزهای قبل بازگردید. برای مثال، ثبت درخواست آنلاین وانت از طریق اپلیکیشن اسنپ به شما کمک می‌کند که وسایل‌تان را راحت‌تر و بی‌دغدغه‌تر از همیشه جابه‌جا کنید. استفاده از این سرویس چگونه است؟ چطور درخواست وانت اینترنتی بدهید؟ 

چرا ثبت درخواست آنلاین وانت از طریق اپلیکیشن اسنپ ؟ 

4465465464

اگر قصد اسباب‌کشی یا جابه‌جایی بار دارید، لازم نیست که تحقیق کنید یا خودتان را برای انتخاب سرویسی مناسب به دردسر بیندازید. تا زمانی که خدمات اسنپ هست، نیازی به نگرانی و جست‌وجوهای سردرگم‌کننده نخواهد بود. 

شما می‌توانید با ثبت درخواست آنلاین وانت از طریق اپلیکیشن اسنپ به فرایند اسباب‌کشی یا جابه‌جایی‌های بار خود سرعت و سادگی بدهید. روند ثبت سفارش به‌شدت ساده و سریع است و قیمت‌ وانت هم مقرون‌به‌صرفه تعیین می‌شود. در واقع، سازوکار قیمت‌گذاری اسنپ برای ارائه خدمات وانت اینترنتی شفاف است. پیش از آنکه درخواست‌تان برای وانت بار را نهایی کنید، خیلی راحت می‌توانید از هزینه حمل‌ونقل باخبر شوید. همه‌چیز شفاف است و قیمت‌ها با حرکت وانت در طول مسیر یا پیشامد رخدادهای مختلف تغییری نمی‌کنند.

نکات طلایی درباره درخواست آنلاین وانت از طریق اپلیکیشن اسنپ 

راه و روش ثبت درخواست آنلاین وانت هم ساده است. پیش از توضیح روش مذکور، اجازه بدهید که چند نکته طلایی درباره ثبت درخواست وانت از اسنپ هم به شما بگوییم. 

۱. امکان انتخاب نوع وانت و ردیابی آن در مسیر 

کار با وانت در اسنپ از سوی رانندگان پرتعدادی با استقبال روبه‌رو است. برای همین، زمانی که برای جابه‌جایی از خدمات این اپلیکیشن استفاده می‌کنید، خیلی زود و سریع می‌توانید کارتان را راه بیندازید و معطلی در کار نخواهد بود. بنا به اینکه حجم جابه‌جایی و اسباب یا بارتان چقدر است، امکان انتخاب نوع وانت هم برایتان وجود دارد: 

  • وانت سبک؛ برای جابه‌جایی بار تا ۵۰۰ کیلوگرم می‌توانید از این وانت‌ها استفاده کنید. 
  • سبک مسقف؛ برای محافظت از بار حساس در مقابل باران و آفتاب کاربرد دارد. 
  • سبک کفی‌دار؛ برای جابه‌جایی اسباب حساس مانند مبلمان مناسب است. 
  • وانت سنگین (نیسان)؛ برای جابه‌جایی بار از بالای ۵۰۰ تا ۳۸۰۰ کیلوگرم مناسب است. 

یادتان باشد که امکان ردیابی وانت‌های درخواستی از اسنپ در طول مسیر هم وجود دارد. به‌کمک سوپراپلیکیشن می‌توانید مسیر وانت از نقطه شروع حرکت تا رسیدن به مقصد را رصد کنید. 

۲. پیگیری مشکلات احتمالی با تماس با پشتیبانی 

هیچ نگران وقوع مشکلات احتمالی نباشید. اگر هم پرسشی درباره فرایند ثبت سفارش سرویس وانت بار داشتید، باز جای نگرانی وجود ندارد. چطور؟ تیم پشتیبانی اسنپ به‌طور ۲۴ساعته به مشتریان کمک می‌کنند. آنها هر مسئله و پرسش احتمالی را رفع می‌کنند و نمی‌گذارند که تجربه ناخوشایندی در استفاده از این خدمات اپلیکیشن برایتان به‌وجود بیاید. 

۳. آشنایی با شیوه پرداخت هزینه جابه‌جایی 

در پرداخت هزینه جابه‌جایی هم اسنپ دست‌تان را باز می‌گذارد. هم می‌توانید در همان زمان ثبت سفارش، اقدام به پرداخت آنلاین هزینه کنید و هم امکان پرداخت نقدی برایتان وجود دارد. حتی می‌توانید پرداخت هزینه را به تحویل‌گیرنده بار در مقصد بسپارید. همان‌طور که می‌بینید، جای نگرانی بابت تسویه‌حساب وجود ندارد و هرطور که راحت‌تر هستید، امکان پرداخت هزینه وجود دارد. 

روش ثبت درخواست وانت بار از اسنپ 

1321321

اسنپ خدمات باربری در تهران و دیگر شهرهای ایران را مقدور کرده است. برای استفاده از این خدمات باید مسیر زیر را طی کنید: 

  • ابتدا وارد سوپراپلیکیشن اسنپ شوید؛ 
  • بخش وانت‌بار را انتخاب کنید؛ 
  • سفارشتان را ثبت کنید تا وارد صفحه اطلاعات شوید؛ 
  • در صفحه اطلاعات باید مبدأ، مقصد و نوع وانت را مشخص کنید؛ 
  • درخواست‌تان را ثبت کنید و هزینه‌اش را آنلاین یا نقدی بپردازید. 

یادتان باشد که در مسیر ثبت سفارش امکانات بسیار خوبی هم در اختیارتان قرار دارد. برای مثال، شما می‌توانید چند درخواست را هم‌زمان ثبت کنید. منظور چیست؟ بعد از ثبت نخستین سفارش وانت بار، سفارش‌های دیگرتان را ثبت کنید. امکان انتخاب مقصدهای مختلف هم وجود دارد. شما می‌توانید تعدادی از بارهایتان را به یک مسیر و مقصد بفرستید و تعدادی دیگر را به مسیر و مقصد دلخواهی دیگر. 

در آخر 

اگر اسباب‌کشی دارید یا باید باری را از انبار یا هر مکان دیگری به نقطه‌ای دیگر ببرید، دل‌نگران نباشید. با وجود خدمات آنلاین، نه نیاز به مراجعه حضوری به جایی دارید و نه لازم است که به تحقیق و جست‌وجو برای رسیدن به گزینه‌ای امن مشغول شوید. ثبت درخواست آنلاین وانت از طریق اپلیکیشن اسنپ به شما کمک می‌کند که به‌سادگی فرایند جابه‌جایی را سروسامان بدهید. قیمت وانت و هزینه‌ها هم که بسیار شفاف و مقرون‌به‌صرفه است. دیگر جای نگرانی باقی نمی‌ماند. می‌ماند؟ 

 https://snapp.ir/pickup-truck/

ت ت
کدخبر: 101543 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها