خبر مهم درباره رتبه‌بندی معلمان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس که به همراه استاندار کرمان و اعضای مجمع نمایندگان استان با وزیر آموزش و پرورش نشست داشت، گفت: در این نشست بر اجرای هر چه سریعتر رتبه بندی معلمان و تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی تأکید شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، محمدرضا پورابراهیمی در این نشست که به همراه استاندار کرمان و اعضای مجمع نمایندگان استان با وزیر آموزش و پرورش و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان برگزار شد، با اشاره به تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی اظهار کرد: با توجه به درخواست های مکرر معلمان حق التدریسی باید هر چه سریعتر این موضوع در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد تا شاهد تعیین تکلیف این قشر زحمتکش باشیم.

وی با اشاره به قانون رتبه بندی معلمان، افزود: با توجه به مصوبه مجلس طرح رتبه بندی معلمان باید در موعد مقرر اجرایی می‌شد که تا کنون اجرایی نشده است درخواست ما از وزیر آموزش و پرورش این است که با تسریع زمانی این مصوبه را اجرایی کند.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز جهت احداث اردوگاه شهید سلیمانی در کرمان، بیان کرد: در سفری که وزیر آموزش و پرورش به کرمان داشت، کلنگ احداث این اردوگاه در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار زده شد که در خواست ما از وزیر آموزش و پرورش این است با تامین اعتبار مورد نیاز این پروژه، شاهد تکمیل این اردوگاه در آینده نزدیک باشیم.

به نقل از خانه ملت، پورابراهیمی در ادامه با اشاره به کمبود سرانه آموزشی در کرمان ، افزود: متأسفانه وضعیت سرانه فضای آموزشی در شهر کرمان اصلاً قابل قبول نیست، لذا باید عملیات ساخت و ساز مدارس هر چه زودتر در دستور کار قرار بگیرد تا سرانه شهر کرمان به متوسط سرانه کشور و استان برسد.

پایان/

ت ت
کدخبر: 99138 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها