فوری، ترمز دلار بالاخره کشیده شد

بازار متشکل ارزی قیمت دلار را در روز سه‌شنبه تغییر نداد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در بازار دیروز سه شنبه 31 خرداد ماه قیمت‌های رسمی ارز تغییرات اندکی داشت. قیمت دلار  متشکل دیروز با یک اتفاق عجیب روبرو شد. بازار متشکل ارزی دیروز قیمت دلار را بیش از 10 بار  27 هزار و 534 تومان اعلام کرد که نسبت به روز گذشته 19 تومان بالاتر بود. قیمت دلار متشکل  عصر دیروز با 27 هزار و 500 تومان معامله شد.

تاخیر اعلام قیمت دلار 

دیروز همچنین  قیمت خرید و فروش دلار  در صرافی ملی با بیش از 40 دقیقه تاخیر اعلام شد. قیمت دلار برای فروش  در صرافی ملی دیروز در ساعت 11:39 دقیقه به وقت تهران 27 هزارو 671 تومان اعلام شد و تا ظهر بر  روی همین قیمت قرار داشت. این قیمت نسبت به دیروز 19 تومان بالا تر بود. قیمت دلار  هم عصر دیروز در صرافی ملی 27 هزارو 637 تومان بود.

ایست به اعلام قیمت دلار

ادعای معامله گران  این است که هیجان در بازار دیروز به واسطه اخبار آژانس و مواجهه قایق های ایرانی با شناورهای جنگی آمریکا در منطقه غرب آسیا  بالا رفته است. بنابراین بازار ساز در یک حرکت عجیب در بازار متشکل ارزی قیمت دلار ایست پیدا کرده است. 

 

قیمت طلا بالا رفت/ نوسان محدود در بازار سکه 

قیمت اونس طلا هم دیروز نوسان محدودی را تجربه کرد. قیمت طلا ی جهانی ظهر دیروز در حدود 4 دلار از دیروز پایین تر بود و با 1833 دلار معامله شد. در بازار داخلی ایران هم در زمان نوشتن این گزارش قیمت طلا 18عیار 1 میلیون و 438 هزار و 500 تومان بود که نسبت به روز قبل 12 هزار و 400 تومان بالاتر بود . قیمت سکه  دیروز در همان محدوده دیروز به فعالیت پرداخت. قیمت سکه  دیروز در محدوده نیمه کانال 15 میلیون تومان معامله شد . 

منبع: خبر انلاین

کدخبر: 91499 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درخصوص نحوه صدور مجوزهای مربوط به انواع کسب و کارها در درگاه ملی صدور…