کدخبر: 59925 تاریخ انتشار

سرمایه گذاری در پردیس

یکی از موفق ترین شهرهای جدید که در اطراف تهران حیاتی تازه را تجربه می‌کند شهر جدید پردیس است که به عنوان مهم ترین شهر نزدیک پایتخت، بعد از کرج از آن به عنوان بهشت سرمایه‌های کوچک یاد می‌شود.

بیشتر بخوانید:

خبر خوش برای سرمایه گذاران و خریداران واحد‌های تجاری شهر جدید پردیس (فاز 11) این است که شرکت بین المللی کوزو پارس، اخیراً تعدادی از واحد‌های تجاری ساخته شده خود را برای فروش عرضه کرده است. برای اطلاعات بیشتر به انتهای مطلب مراجعه کنید.

با عبور جمعیت شهرهای جدید از مرزهای میلیونی و ورود این مناطق خوش آب و هوا به مرحله جدیدی از حیات اجتماعی، سرازیر شدن سرمایه‌های خرد و حتی سرمایه‌های بزرگ به این شهرها و رشد انفجاری قیمت واحدهای تجاری باعث شد یک بار دیگر این شهرها زیر ذره بین کارشناسان اقتصادی و شهری قرار گیرد.

رشد قیمت ۳۰۰ درصدی واحد‌های تجاری در این شهر در یکی دو سال گذشته حاکی از آن است که این منطقه خوش آب و هوا علاوه بر پتانسیل‌های طبیعی و بهره مندی از راه‌های مواصلاتی استاندارد، از نظر ساختار و فضای شهری و محیط‌های عمومی یکی از موفق ترین پروژه‌های موجود در میان شهر‌های جدید ایران است.

 

سرمایه‌گذاری بین‌المللی در پردیس

 

حضور و فعالیت‌های سنگین شرکت‌های ساختمان‌سازی بین‌المللی مانند شرکت بین‌المللی کوزو (کوزو پارس) حاکی از این است که کارشناسان این شرکت‌ها استقبال مردم نسبت به واحد‌های ساخته شده در این منطقه را کاملاً مطلوب ارزیابی کرده و برخلاف برخی از شهرهای ناموفق دیگر که بحران‌های اجتماعی بخشی از حواشی آن‌ها را تشکیل می‌دهد، پردیس به عنوان یک الگوی موفق، کاملا برعکس عمل کرده است.

توجه به این مساله که شهر جدید پردیس در سال‌های اخیر بالاترین نرخ رشد جمعیت را در کشور به خود اختصاص داده، به خوبی نشان می‌دهد معادله عرضه و تقاضا در این شهر با ضرباهنگ بیشتری به نفع تقاضا در حال تغییر است.

 

رشد ۳۰۰ درصدی ملک تجاری در پردیس

این رشد سریع جمعیت باعث شده است علاوه بر واحد‌های مسکونی، بخش‌های تجاری و کسب و کارهای این شهر رونق بیشتر و افزایش قیمت چند صد درصدی را تجربه کنند. کمبود واحد‌های تجاری می‌توانست در دراز مدت حتی کوتاه مدت به یکی از معضلات این شهر رو به رشد، تبدیل شده و منابع اقتصادی این شهر را محدود سازد.

اما شرکت‌های فعال در امر ساختمان‌سازی در این شهر، از جمله شرکت بین‌المللی کوزو پارس، با احداث واحد‌های تجاری در کنار واحد‌های مسکونی توانستند این نقیصه را برطرف کرده و در نهایت نسبت به نگهداری تعادل بازار واحدهای تجاری، نقش بهینه ای ایفا کند.

بالاترین سقف مالی پروژه مسکن مهر در شهر جدید پردیس، داشتن بالاترین نرخ رشد جمعیت، بالاترین رشد قیمت واحد‌های تجاری در مقایسه با مناطق مشابه، فاکتورهایی است که به خوبی آینده درخشان این شهر را ترسیم می‌کنند.

ساخت مدارس، درمانگاهها، فضای سبز، شبکه‌های آب و فاضلاب، مخازن، تصفیه خانه‌های فاضلاب، خطوط انتقال شبکه برق، تکمیل سریع زیرساخت‌های شهری و امکانات عمومی باعث شده است اعتماد شهروندان دیگر شهرها بویژه ساکنان مناطق شمالی و شمال شرقی تهران به سرمایه‌گذاری در این شهر بسیار افزایش یابد.

 

متروی پردیس و تب سرمایه‌گذاری

پیش بینی‌ها حاکی از این است که تا چند سال آینده مترو به شهر پردیس راه پیدا کند و به معنای واقعی به مردم شمال شرق تهران سرویس دهد.این فاکتور از جمله مسائلی است که تب سرمایه‌گذاری در شهر جدید پردیس را به شدت بالا برده و رقابت برای خرید واحد‌های تجاری در این شهر را افزایش داده است.

پردیس شهر توریستی زیبا

 

دسترسی شهر پردیس به کلان شهر تهران از طریق آزادراه تهران - پردیس و بزرگراه تهران - فیروزکوه امکان پذیر است و طراحی و اجرای متروی تهران – پردیس، قابلیت‌های گردشگری - توریستی و سیاحتی این شهر را به مراتب افزایش خواهد داد.

خرید املاک تجاری در فاز 11 پردیس

یکی از فازهای موفق و مورد استقبال شهر جدید پردیس، فاز 11 آن است که هم اکنون شرکت بین‌المللی کوزو پارس به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان مسکن منطقه در آن فعالیت می‌کند. واحد‌های تجاری ارائه شده برای فروش در فاز 11 قرار دارد که یکی از بهترین فازهای این شهر از نظر ساخت و نوسازترین فاز شهر است.

سرمایه گذاری در پردیس

.

مغازه ها بین 20 تا 50 متر

براساس اعلام بخش معاونت توسعه و بازاریابی شرکت کوزو پارس واحدهای تجاری آماده واگذاری در فاز 11 شهر جدید پردیس، اکثرا در متراز بین 20 تا 50 متر و دارای انباری و بالکن هستند و به لحاظ ساخت و استانداردها مهندسی، کاملا بهینه و مدرن هستند.

 

زمان واگذاری واحدهای تجاری فاز 11 شهر جدید پردیس

زمان واگذاری واحد‌ها نیز بر اساس توافق خریدار و فروشنده متنوع است تا خریداران بتوانند بسته به توان مالی خود نسبت به سرمایه‌گذاری در این شهر اقدام نمایند.

 

خرید مغازه های تجاری آماده تحویل در شهر پردیس با تخفیف

تخفیف‌ های ارائه شده از سوی شرکت بین‌المللی کوزو پارس برای واحد‌های تجاری فاز 11 شهر جدید پردیس در صورت پرداخت نقدی قابل مذاکره می باشد.

 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از سایت شرکت کوزو پارس بازدید کرده و یا با شماره دفتر فروش 75079-021 تماس بگیرند.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین