کدخبر: 59575 تاریخ انتشار

این دو پیش‌بینی عجیب را از قیمت بیت کوین بخوانید

مدیر عامل مایکرواستراتژی انتظار دارد که قیمت بیت کوین به ۶ میلیون دلار برسد و خاطرنشان کرد که این بیت کوین "غیرقابل توقف" است و جایگزین طلا خواهد شد. مدیر اجرایی شخصاً دارای ۱۷۷۳۲ بیت کوین است در حالی که شرکت او دارای ۱۲۲۴۷۸ بیت کوین است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مایکل سیلر، مدیرعامل مایکرواستراتژی در مصاحبه اخیر با The Information که این هفته منتشر شد، در مورد استراتژی بیت کوین خود و پیش بینی قیمت BTC صحبت کرد؛ سیلور فاش کرد که او شخصاً حداقل ۱۷۷۳۲ بیت کوین دارد و با قیمت فعلی BTC، ذخیره بیت کوین او تقریباً ۸۵۸ میلیون دلار می ارزد.

مدیر اجرایی مایکرواستراتژی هرگز هیچ یک از بیت کوین های خود را نفروخته است و معتقد است که بیت‌کوین به ۶۰۰۰۰۰ دلار در آینده کوتاه و در نهایت به ۶ میلیون دلار برسد.

در همین حال مایکرواستراتژی ۱۲۲۴۷۸بیت کوین به ارزش تقریباً ۶ میلیارد دلار دارد؛ بر اساس ارائه های این شرکت که هفته گذشته منتشر شد، این سکه ها با میانگین قیمت خرید ۲۹۸۶۱ دلار و بهای تمام شده ۳.۷ میلیارد دلار خریداری شدند.

 

 

 

پیش بینی بنیانگذار Nexo از قیمت بیت کوین

بنیانگذار Nexo نیز پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین تا اواسط سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید؛ او به دو دلیل ساده اشاره کرد که چرا در خصوص قیمت بیت کوین در سال جاری خوشبین است.

آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Nexo، یک وام دهنده بزرگ ارزهای دیجیتال، پیش بینی قیمت بیت کوین خود را در مصاحبه ای با CNBC دوشنبه به اشتراک گذاشته است. او گفت:" من فکر می کنم بیت کوین تا اواسط امسال به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید."

Nexo تاکنون بیش از ۶ میلیارد دلار اعتبار صادر کرده است و دارایی های بیش از ۲.۵ میلیون کاربر را در سراسر جهان مدیریت می کند. مدیر اجرایی این شرکت توضیح داد که "دو دلیل ساده" وجود دارد که او انتظار دارد شاهد افزایش قیمت بیت کوین باشد.

در ابتدا، او اشاره کرد که موسسات به طور فزاینده ای بیت کوین را در خزانه شرکت خود قرار می دهند. به عنوان مثال، شرکت Microstrategy که ۱۲۴۳۹۱ بیت کوین برای خزانه خود خریداری کرده است.

دلیل دیگر این است که ترنچف انتظار دارد «پول ارزان» باقی بماند، که باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال می‌شود. انتظار می رود فدرال رزرو در سال جاری چندین بار نرخ بهره را افزایش دهد. جرمی سیگل، استاد مالی وارتون، اخیراً پیش‌بینی کرده است که " فدرال رزرو نرخ بهره را چندین برابر بیشتر از آنچه بازار انتظار دارد، افزایش خواهد داد".

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین