کدخبر: 59568 تاریخ انتشار

پیش بینی بورس امروز ۲۰ دی۱۴۰۰

پیش‌ بینی کارشناسان حاکی از تداوم روند فعلی بورس در روزهای پیش‌رو است، اما آیا در طول روزهای آینده روند فعلی بازار بهبود خواهد یافت؟

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به زعم عده‌ای از کارشناسان روند نزولی بازار همچنان ادامه خواهد یافت، همچنین به نظر می‌رسد خروج پول از بازار سرمایه و صندوق‌های درآمد ثابت همچنان ادامه داشته باشد.

مهدی مهدیانی، کارشناس و فعال بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین، روند معاملات را بررسی کرد و گفت: با توجه به روند نزولی که بازار در روزهای گذشته، پیش‌بینی می‌شود این روند نزولی تا پایان هفته ادامه داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد خروج پول از بازار سرمایه و صندوق‌های درآمد ثابت همچنان ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: بنابراین می‌توان گفت در هفته آینده نیز روند رکودی ادامه خواهد یافت، این شرایط نشان می‌دهد سهامداران انتظار دارند تا در قیمت کمتری خرید کرده و وارد بازار شوند. متاسفانه دولت نیز در بخش هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه عملکردی ضعیف داشته و بازارهای موازی شرایط جذاب‌تری برای سهامداران خرد دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از طرفی فرسایشی شدن مذاکرات برجام و حاصل نشدن نتیجه‌ای پیرامون آن، در روند بازار سرمایه بی‌تاثیر نبوده و معامله‌گران منتظر مشخص شدن تکلیف بازار هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین