کدخبر: 50316 تاریخ انتشار

کدام فروشگاه‌ها در جمعه سیاه ایران تخفیف دارند؟

در روز جمعه سیاه یا بلک فرایدی بسیاری از فروشگاه‌ها در سراسر جهان قیمت اجناس خود را چند درصد کاهش می‌دهند. در ایران کدام فروشگاه‌ها در جمعه سیاه شرکت می‌کنند؟

کدام فروشگاه‌ها در جمعه سیاه ایران تخفیف دارند؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، بلک فرایدی (Black friday) یا جمعه سیاه هرساله در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می‌شود. امسال در ایران نیز جمعه سیاه با پنجم آذر مصادف شده است.

در این روز صاحبان کسب‌و‌کارها محصولات و خدمات خود را با تخفیف‌هایی از ۹ تا ۹۰ درصد ارائه می‌کنند، به همین دلیل افراد زیادی ترغیب می‌شوند تا در این روز خرید کنند.

امسال با توجه به شرایط کرونا و قرنطینه، علاقه مردم به خرید آنلاین افزایش پیدا کرد، به همین دلیل بلک فرایدی در دو سال گذشته بیشتر جنبه خرید اینترنتی دارد، از این رو  فروشگاه‌های اینترنتی در بلک فرایدی نقش بیشتری ایفا می‌کنند.

کدام فروشگاه‌ها در جمعه سیاه شرکت می‌کنند؟

در ایران نیز فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری وجود دارند که در جمعه سیاه، تخفیف‌‌های متنوع و زیادی را بر روی کالا‌های خود اعمال می‌کنند.

دیجی کالا: دیجی‌کالا، همزمان با حراج بزرگ‌ترین فروشگاه‌های دنیا مثل آمازون، جمعه سیاه برگزار می‌کند. امسال نیز دیجی کالا اعلام کرده است که جمعه سیاه خود را از پنجم تا هفتم آذر برگزار می‌کند.

فروشگاه اینترنتی لباس: فروشگاه اینترنتی بانی مد نیز هر سال در روز بلک فرایدی تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که تمامی خریداران بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تمامی محصولات برند را با تخفیف ویژه‌ خریداری کنند.

برنس مد یکی دیگر از فروشگاه‌های آنلاین لباس زنانه است که امسال تا ۷۰ درصد تخفیف محصولات برای جمعه سیاه در نظر گرفته است.

صنعت چرم : مارال چرم و نوین چرم دو صنعت چرم‌سازی در کشور، هر ساله تخفیف‌های جمعه سیاه را بر روی کالای خود اعمال می‌کنند. مارال چرم اعلام کرده است که ۵۰ درصد تخفیف بر روی برخی کالای خود می‌گذارد.

لوازم آرایشی و بهداشتی: فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی و آرایشی «خانومی» اعلام کرده که محصولات متنوعی را با ۴۰% تا ۷۰% تخفیف در روز جمعه سیاه ارائه می‌شوند.

موتن رو یکی دیگر از فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است که تخفیف‌هایی از ۲۰ تا ۹۰ درصد را برای جمعه سیاه امسال در نظر دارد.

شرکت‌های خدمات‌دهی: به نظر می‌رسد تخفیف‌های بلک فرایدی به حوزه خدمات‌دهی رسیده است، چرا که برخی از شرکت‌های خدمات‌دهی تخفیف‌های را بر روی خدمات خود ارائه داده‌ند.

 این شرکت خدمات‌دهی اینترنتی تخفیفات ویژه‌ای را برای بلک فرایدی در نظر گرفته است. به عنوان مثال تا پایان روز جمعه، این شرکت سرویس اینترنت شش ماهه با سرعت ۱۶ گیگابیت حجم بین‌الملل را ۴۰ درصد تخفیف ارائه می‌دهد.

فروشگاه‌های آنلاین در اینستاگرام

در پلفترم اینستاگرام فروشگاه‌های اینترنتی کوچک و بزرگی وجود دارند که به مناسبت فرا رسیدن جمعه سیاه تخفیف‌های خوبی بر روی محصولات خود اعمال کرده‌اند.

برخی از این فروشگاه‌ها آنلاین چند روز جلوتر جمعه سیاه را آغاز کرده‎اند تا مخاطبان بیشتری را جذب کند. به نظر می‌رسد بلک فرایدی برای این فروشگاه‌ها فرصتی مناسب به حساب می‌آید تا کسب‌وکار خود را توسعه دهند و افراد بیشتری آن‌ها را بشناسند.

در ایران، اجناس مورد نیاز مردم مانند وسایل الکترونیکی و تکنولوژی معمولا تخفیف ندارند یا اگر داشته باشند؛ بسیار ناچیز است. بنابراین بیشتر تخفیف‌ها برای لباس و لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه می‌شوند.

منبع تجارت نیوز
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین