کدخبر: 50314 تاریخ انتشار

سکه بالاخره عقب نشست

قیمت دلار آمریکا در چهارمین روز این هفته بر مدار صعود قرار گرفت. قیمت دلار از ابتدای معاملات امروز از مرز مهم ۲۸ هزار و ۵۰۰ عبور کرد .قیمت دلار در ساعت ۱۷:۰۴ دقیقه به وقت تهران با ۲۸ هزار و ۶۲۰ تومان بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، قیمت درهم در بازار ارز امروز از مرز ۷ هزار و ۸۰۰ تومان عبور کرد و تا آخرین ساعات معاملات نقدی در همین مرز باقی ماند.  قیمت درهم نسبت به روز گذشته ۵۵ تومان افزایش یافت  و روی  ۷ هزار و ۸۱۰ تومان ایستاد. مرز ۷ هزار و ۸۰۰ تومان برای درهم مهم بود، تحلیل‌گران معتقد بودند با عبور قیمت درهم از این مرز نیروهای افزایشی در بازار دلار تقویت می‌شود. با ضرب کردن قیمت درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (۳.۶۷۳) عدد ۲۸ هزار و ۶۸۶ تومان به دست می‌آمد که حدود ۷۶ تومان از نرخ دلار بازار آزاد  بالاتر بود.

بازار جهانی طلا در این روز ها شاهد  نزول قیمت اونس طلا است. این فلز کران بهای جهانی در بازار امروز از ۱۸۱۰ دلار به ۱۷۹۶ دلار رسید. قیمت طلا در بازار داخلی ایران امروز ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان افت کرد و با ۱ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۷۰۰ تومان خرید و فروش شد. قیمت سکه هم امروز نسبت به روز گذشته ۶۵ هزار تومان پایین رفت. قیمت سکه امروز از مرز ۱۲ میلیون و ۵۰۰ تومان عقب نشینی کرد. قیمت سکه در انتهای معاملات امروز با ۱۲ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان معامله شد.  با احتساب قیمت ۲۸ هزار و ۶۲۰  تومان برای دلار اندازه قیمت واقعی سکه ۱۲ میلیون و ۱۰۱هزار تومان بود  و حباب قیمتی سکه ۳.۱۷ درصد به دست می‌آمد. 

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین