کدخبر: 50168 تاریخ انتشار

ثبت رکورد جدید برای پژو 207/ دلیل کاهش قیمت‌های ایرانخودرو فاش شد

قیمت پژو 207 سقف شیشه رکوردهای جالبی را ثبت کرده است. این درحالی است که در روزهای اخیر قیمت سایر محصولات ایران خودرو افت جالبی کرده است.

ثبت رکورد جدید برای پژو 207/ دلیل کاهش قیمت‌های ایرانخودرو فاش شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، قیمت پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای حالا دیگر آنقدر بالا رفته که تقریبا از دایره خودروهای ارزان قیمت خارج شده است؛ چرا که قیمت پژو ۲۰۷ صفر کیلومتر دنده ای به محدوده بیش از ۳۲۸ میلیون رسیده و بسیاری از مشتریان ایرانی توان خرید آن را ندارند.

در این میان قیمت پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای بالاتر از نمونه های سقف فلزی بوده و این خودرو در حال حاضر خود را به دسته محصولات تقریبا لوکس تولید داخل نزدیکتر کرده است. پژو ۲۰۷ به موتور ۱۶ سوپاپ ۱.۶ لیتری TU۵ مجهز بوده و حداکثر توان آن معادل ۱۰۵ اسب بخار است. این هاچ‌بک کوچک نیروی خود را از طریق یک گیربکس ۵ دنده دستی یا ۴ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو انتقال می‌دهد.

از سوی دیگر قیمت سایر محصولات ایران خودرو افت قیمت 20 تا 30 میلیون تومانی را تجربه کرده اند. دلیل اصلی این موضوع بحث آزادسازی سندهای خودروهای پیش فروش شده زودتر از موعد مقرر است که یک موج موقت افزایش عرضه در بازار ایجاد کرده است. به نظر می رسد چند هفته این ثبات در بازار ناشی از این اقدام ادامه داشته باشد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین