کدخبر: 50095 تاریخ انتشار

فوری و بدون نیاز به ضامن 300 میلیون تومان وام بگیرید+ شرایط پرداخت اقساط

بانک تجارت در طرح آنی خود تا سقف 300 میلیون تومان به متقاضیان واجد شرایط وام پرداخت می‌کند. سود سپرده این وام به انتخاب مشتری است.

فوری و بدون نیاز به ضامن 300 میلیون تومان وام بگیرید+ شرایط پرداخت اقساط
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، متقاضیان دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک تجارت باید دارای سپرده بلندمدت در این مجموعه باشند. سود سپرده به انتخاب مشتری یا 5 درصد یا 10 درصد یا 15 درصد خواهد بود. البته میزان سود این وام برای مشتریان معتبر تا 4 درصد هم می‌رسد.

ضمانت بازپرداخت این وام در بانک تجارت، مسدودی سپرده بلندمدت متقاضیان است. متقاضیان در صورت تسویه کامل اقساط خود امکان استفاده از سپرده را دارند. مدت زمان بازپرداخت این نوع تسهیلات هم بین 12 تا 60 ماه بوده و این زمان با توجه به میزان سود و مبلغ پرداختی وام تغییر می‌کند.

 

میزان اقساط وام و سود بانک از طرح تسهیلات آنی

در طرح تسهیلات آنی بانک تجارت نسبت مبلغ وام به میزان سپرده بین 60 تا 85 درصد متغیر است. در صورتی که متقاضی واجد شرایط و خوش حساب بانک تجارت سقف مبلغ وام، یعنی 300 میلیون تومان، را با سود چهار درصد دریافت کند و مهلت زمان بازپرداخت آن هم 60 ماهه باشد، باید ماهیانه 5 میلیون و 524 هزار تومان به بانک عامل قسط بپردازد.

میزان کل سود وام در این شرایط 31 میلیون و 497 هزار و 397 تومان و مجموع رقم وام و سودی که فرد متقاضی در پایان کار به بانک می‌پردازد، 330 میلیون و 616 هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که این وام در قالب عقد مرابحه به متقاضیان پرداخت می‌شود.

در واقع طبق اعلام بانک تجارت، طی این طرح شخص حقیقی معرفی شده، امین بانک بوده و وجه تسهیلات به حساب وی واریز می‌شود. ضمنا در این طرح امکان واگذاری تسهیلات به غیر از طریق تهاتر غیرمستقیم وجود دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین