کدخبر: 43541 تاریخ انتشار

جزئیات وام ۵۰۰ میلیونی بانک سپه با اقساط ۳ ساله

بانک سپه به همه متقاضیان تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال وام در قالب کارت اعتباری با اقساط ۳۶ ماهه و بدون آبونمان پرداخت می کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، بانک سپه در قالب طرحی تحت عنوان بهین کارت به همه متقاضیان واجد شرایط تسهیلات یک فقره کارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان جهت خرید از فروشگاههای طرف قرار داد این بانک در سراسر کشور اعطا می کند.

امتیاز بهین کارت بانک سپه نسبت به کارت های اعتباری سایر بانک ها این است که فاقد هزینه  آبونمان است . تقریبا تمامی بانک های دیگر کشود در هنگام پرداخت وام کارت اعتباری یک درصد آبونمان دریافت می کنند , که مبلغ آن برای وام ۵۰ میلیون تومانی ۵۰۰ هزار تومان است , ولی بانک سپه این مبلغ را از مشتریان بهین کارت دریافت نمی کند.

ویژگی‌های بهین کارت سپه:

۱-     سقف اعتبار کارت ۵۰۰ میلیون ریال

۲-       نرخ سود تسهیلات ۱۸ درصد

۳-      مدت بازپرداخت اعتبار ۳۶ ماه

۴-    فاقد آبونمان (برخلاف کارتهای اعتباری)

این کارت‌ها صرفاً بر روی دستگاه‌های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک سپه در فروشگاه‌ها/ نمایندگی‌های تولیدکنندگان و عرضه کنندگان طرف قرارداد با بانک نصب شده‌اند، قابل استفاده می‌باشند.

لیست فروشگاههای طرف قرار داد :

به منظور اطلاع رسانی لیست فروشگاه‌های طرف قرارداد موضوع این طرح در سایت اختصاصی بهین کارت به نشانی  www.banksepah.ir/shopping  درج شده است.

وام بهین کارت بانک سپه

شرایط عمومی دریافت وام کارت اعتباری بهین کارت بانک سپه:

۱- وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی یا تسهیلات معوق در شبکه بانکی باشند.

۲- جهت دریافت این وام نیازی به داشتن میانگین حساب در بانک سپه نمی باشد.

۳-از آنجا که در حال حاضر سقف فردی دریافت کارت اعتباری در کل شبکه بانکی ۵۰۰ میلیون ریال هست , در صورتی که متقاضی قبلا از بانک دیگری کارت اعتباری دریافت نموده است , یا باید باقی مانده وام قبلی را تسویه کند و یا تفاوت اعتبار باقی مانده تا سقف ۵۰ میلیون تومان را می تواند از بانک وام کارت اعتباری جدید دریافت کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین