کدخبر: 42985 تاریخ انتشار

ارزش سهام عدالت امروز شنبه ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰ + جدول

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۳ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۱۶۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۳ درصد معادل ۱۸۴ هزار و ۳۶۶ تومان کاهش داشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۹۰ هزار و ۴۹۷ تومان رسیده است. بورس تهران که معاملات هفته گذشته را سبزپوش به پایان رسانده بود، در شروع معاملات این هفته سرخپوش شد و در ادامه گرایش منفی در بانکی‌ها را شاهد بودیم همچنین گروه فلزات اساسی همراه با نوسان قیمت بودند. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش شدید ۲۲ هزار و ۲۸۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحد قرار گرفت و پس از ۸ روز نزول کرد.

بیشتر بخوانید:

 در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۳ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۱۶۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۳ درصد معادل ۱۸۴ هزار و ۳۶۶ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۹۰ هزار و ۴۹۷ تومان رسیده است.

بورس تهران که معاملات هفته گذشته را سبزپوش به پایان رسانده بود، در شروع معاملات این هفته سرخپوش شد و در ادامه گرایش منفی در بانکی‌ها را شاهد بودیم همچنین گروه فلزات اساسی همراه با نوسان قیمت بودند. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش شدید ۲۲ هزار و ۲۸۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحد قرار گرفت و پس از ۸ روز نزول کرد.

 

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین