کدخبر: 38562 تاریخ انتشار

زمان فروش بلیت اربعین اعلام شد+قیمت

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز فروش بلیت پرواز‌های اربعین با نرخ مصوب از فردا ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ به دارندگان ویزای عراق خبر داد.

بیشتر بخوانید:
به گزارش منیبان،  محمد حسن ذیبخش افزود: بر اساس مصوبه جلسه ستاد اربعین سازمان هواپیمایی کشوری که برای تعیین نرخ نهایی بلیت های فرودگاههای عراق در ایام اربعین و با حضور مدیران عامل شرکتهای هواپیمایی، انجمن شرکتهای هواپیمایی ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و فرودگاه امام خمینی و با حضور معاون سازمان حج و زیارت برگزار شد مقرر گردید همه کسانی که در سامانه سماح حج و زیارت ثبت نام کرده و از داشتن روادید عراق اطمینان خاطر دارند بتوانند از فردا بلیت خود را با نرخ مصوب از آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها خریداری کنند.
 
وی افزود: بر اساس مصوبه ستاد اربعین سازمان هواپیمایی کشوری، نرخ بلیت از مقصد فرودگاه‌های تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز به فرودگاه‌های نجف و بغداد بصورت دو طرفه ۵ میلیون تومان و یکطرفه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد و از فرودگاه مشهد نیز دو طرفه ۶ میلیون و یکطرفه ۴ میلیون تومان تعیین گردید.
 
ذیبخش همچنین افزود: در صورت تخلف هریک از خطوط هواپیمایی و آژانس های مسافرتی از این نرخ گذاری مصوب، سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد جدی خواهد کرد و مسافران نیز در صورت مشاهده می توانند مراتب را از طریق سامانه شکایات سایت سازمان هواپیمایی اطلاع دهند.
 
وی ظرفیت پوشش مسافران را ۶۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: این نرخ گذاری مربوط به ایام اربعین حسینی یعنی از ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهر ۱۴۰۰ است و خطوط هواپیمایی خارجی مشمول این نرخگذاری نیستند.
 
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با درخواست جدی از مسافران اربعین که به هیچ وجه بلیت را بالاتر از نرخ مصوب خریداری نکنند افزود: مسافران باید از داشتن ویزای معتبر اطمینان خاطر داشته باشند و در غیر این صورت، ابطال و استرداد بلیت تابع مقررات کنسلی بلیت پروازهای خارجی خواهد بود.
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین