کدخبر: 29828 تاریخ انتشار

رولزرویس های سفارشی به عنوان کادوی سالگرد ازدواج! + عکس

شما و بستگان‌تان معمولاً چگونه سالگرد ازدواج خود را برگزار می کنید؟ شاید برنامه شما برای این مراسم، در نهایت به تماشای یک فیلم و خوردن شام ختم شود یا این که به تعطیلات آخر هفته می روید و خوش می گذرانید، اما نظرتان درباره خرید یک جفت رولزرویس چیست؟!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از اسب بخار، این ایده اخیراً از سوی Glenn و Gigi Moss اجرا شده است! زوجی که سالگرد ۴۰ سالگی زندگی مشترک خود را با سفارش دو رولزرویس جشن گرفته اند! کمپانی رولزرویس این جفت خودرو را در منطقه Orange در کالیفرنیا به آن ها تحویل داده که البته یک عدد از این  رولزرویس های سفارشی  هم خاص تر از نمونه دیگری است.

رولزرویس های سفارشی

رولزرویس سفارشی داماد

رولزرویس متعلق به Glenn، یک دستگاه  فانتوم  مخصوص است که خاص تر از مدل های مرسوم به نظر می آید. او این مدل را از سری فانتوم Tempus Collection سفارش داده که به یاد آلبرت انیشتین و خدمات او در علوم و فنون مختلف طراحی شده است. از میان این  رولزرویس های سفارشی،  فانتوم مورد نظر به رنگ سفید قطبی است که جلوه رنگ های کریستال یا براق را هم دارد.

  • رولزرویس فانتوم

  • رولزرویس فانتوم

  • رولزرویس فانتوم

  • رولزرویس فانتوم

از قطعات تزیینی مخصوص آن هم می توان پلاک های آلومینیومی با نوشته Phantom Tempus Collection را دید که اشاره به دست ساز بودن این خودرو و نمایش آن در فستیوال Goodwood انگلستان دارد.

رولزرویس مخصوص عروس

اما دومین نمونه از این  رولزرویس های سفارشی  که متعلق به Gigi است، نشان Dawn Black را همراه با رنگ جذاب قرمز روشن بر روی خود می بیند. یکی از ویژگی های اصلی این خودرو، سیستم سقف باز شونده سفارشی است که آن را از یک کانورتیبل چهارنفره به یک رودستر دونفره تبدیل می کند. مجسمه های نصب شده بر پیشانی هر یک از این رولزرویس ها هم در نوع خودشان منحصر به فرد هستند.

  • رولزرویس دان

  • رولزرویس دان

  • رولزرویس دان

مجسمه قرار گرفته بر کاپوت فانتوم از نقره جامد ساخته شده است و خطوط و علائم خاصی همچون مختصات طولی و جغرافیایی محل اولین دیدار این زوج، تاریخ دقیق آشنایی آن ها و زمان ملاقات‌شان را بر روی آن حکاکی کرده اند، اما مجسمه نصب شده بر روی رولزرویس دوم از فیبرکربن براق قالب گیری شده و منقش به تاریخ و مکان ازدواج این زوج موفق است.

تعهد رولزرویس به مشتریان

دیگر نکته جالب درباره این  رولزرویس های سفارشی  این است که نمونه Dawn متعلق به Gigi به همراه یک کتیبه شخصی، که بر روی آن به دست ساز بودن خودرو و رونمایی اختصاصی آن در Goodwood برای Gigi Moss اشاره کرده، تحویل داده شده است. رولزرویس بارها اعلام کرده است هیچ محدودیتی در ساخت چنین خودروهای انحصاری و سفارشی برای مشتری هایش ندارد. هنگامی که رولزرویس از فانتوم Tempus Collection در ماه فوریه پرده برداری کرد، گفته بود فقط ۲۰ دستگاه از این اتومبیل سفارشی ساخته می شود. جالب این جاست که تمام این ۲۰ دستگاه هم پیش از رونمایی رسمی از سوی رولزرویس، توسط مشتریان پیش خرید شده بودند!

سپهر عظیمی

پایگاه خبری اسب بخار

رولزرویس متعلق به داماد چه ویژگی هایی دارد؟

رولزرویس متعلق به Glenn، یک دستگاه فانتوم مخصوص است که خاص تر از مدل های مرسوم به نظر می آید. او این مدل را از سری فانتوم Tempus Collection سفارش داده که به یاد آلبرت انیشتین و خدمات او در علوم و فنون مختلف طراحی شده است.

رولزرویس سفارشی عروس به چه شکل است؟

این نمونه از  رولزرویس های سفارشی  که متعلق به Gigi است، نشان Dawn Black را همراه با رنگ جذاب قرمز روشن بر روی خود می بیند. یکی از ویژگی های اصلی این خودرو، سیستم سقف بازشونده سفارشی است که آن را از یک کانورتیبل چهارنفره به یک رودستر دونفره تبدیل می کند.

رولزرویس چند دستگاه فانتوم Tempus Collection تولید کرده است؟

هنگامی که رولزرویس از فانتوم Tempus Collection در ماه فوریه پرده برداری کرد، گفته بود که فقط ۲۰ دستگاه از این اتومبیل سفارشی ساخته می شود.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین