کدخبر: 29508 تاریخ انتشار

آخرین صورتحساب سهام عدالت چقدر شد؟ + ارزش روز دارایکم

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (۲۳ تیرماه)، ۰.۷ درصد افزایش به ۸ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۳۳۲ تومان رسید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز جهش قابل توجهی داشت، اما در ادامه افزایش عرضه و عقب‌نشینی خریداران روند بورس را در نیمه معاملات تغییر داد و نهایتا شاخصی که در ابتدا ۱۵ هزار واحد رشد کرده بود، تا پایان معاملات امروز به افزایش پنج هزار و ۷۲۴ واحدی بسنده کرد و روی رقم یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۲۲۰ واحد قرار گرفت. امروز شاخص کل ۰.۴۴ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۲۴ درصد رشد کرد. نماد‌های «میدکو»، «شپنا» و «پارسان» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند و «کچاد»، «شپدیس» و «فخوز» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند. «ولکار»، «شپنا»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۳۳۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۷ درصد معادل ۵۶ هزار و ۹۸۰ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۹۹۹ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته:

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۴۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۳۶۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۵۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان معامله شد.

 

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین