کدخبر: 29144 تاریخ انتشار

رونمایی رسمی از پورشه کاین توربو جی‌تی 2022 + عکس

پورشه مدل کاین را با یک قهرمان اسپورت، کامل می کند. پورشه کاین توربو جدید طوری طراحی شده که حداکثر عملکرد و هندلینگ را داشته باشد. موتور 8 سیلندر 4 لیتری با توان 640 اسب بخار این خودرو را برای یک رانندگی لذت بخش آماده می کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، پورشه کاین توربو جدید با 90 اسب بخار بیشتر از کاین توربو کوپه و حداکثر گشتاور 850 نیوتون متر، شتاب 0 تا 100 را تا   3.3 ثانیه کاهش می‌دهد (0.6 ثانیه کمتر) و به حداکثر سرعت 300 کیلومتر در ساعت می‌رسد. ( افزایش 14 کیلومتر در ساعت )

ارتفاع پورشه کاین توربو جدید 17 میلی متر پایین تر از پورشه کاین توربو کوپه است. بر این اساس هم اجزای شاسی و هم سیستم های کنترل  باز طراحی شده و برای عملکرد  بهتر بهینه شده اند.

پورشه کاین توربو جی‌تی 2022

پورشه کاین توربو جدید با خطوط جذاب تر طراحی شده و تنها به صورت چهار نفره در دسترس است. پیشرانه و شاسی نیز تنظیمات منحصر بفردی دارند که به طور ویژه برای پورشه کاین جدید طراحی شده است .در نهایت این یک خودرو با اجزایی هماهنگ برای یک مسابقه است.این موضوع توسط راننده تست پورشه لارس کرن اثبات شد که با پورشه کاین توربو جدید در زمان 7 دقیقه و 38 ثانیه طول 20 کیلومتر و 832 متری  پیست نوربورگ را گذراند و رکورد جدید SUV را ثبت کرد.

پورشه کاین توربو جی‌تی 2022

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین