کدخبر: 24200 تاریخ انتشار

فروش فوری ساینا S و کوییک S با قیمت قطعی آغاز شد

با اعلام طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا، این گروه خودروسازی فروش فوری ساینا S و کوییک S را با قیمت قطعی آغاز کرده است و مشتریان می توانند جهت ثبت نام به وبسایت این شرکت مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، از روز گذشته (سه شنبه مورخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ثبت نام اولیه فروش فوق العاده سایپا آغاز شده و تا پنج شنبه مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد. در این طرح فروش، موعد تحویل فوری و حداکثر ۹۰ روز به مشتریان اعلام می شود و  قیمت مصوب ساینا S هم ۱۴۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان  در نظر گرفته شده است. همچنین  کوییک S هم با قیمت مصوب ۱۵۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان  به فروش می رسد و متقاضیان می توانند در این روزها فرایند اولیه ثبت نام را طی نمایند.

ثبت نام کنندگان در این طرح فروش باید به قوانین اعلام شده در بخشنامه دقت داشته باشند و به این نکته توجه کنند که امکان فروش قانونی خودروها به شخص دیگر به مدت یک سال وجود نخواهد داشت و بر اساس قوانین کمیته خودرو، سند مالکیت این محصولات به مدت ۱۲ ماه پس از تحویل در رهن خودروساز باقی خواهد ماند.

با توجه به رکود شدید در بازار خودرو و نزدیک شدن قیمت کارخانه و بازار، شاهد هستیم که در هفته های گذشته میزان استقبال از طرح های فروش ایران خودرو و سایپا در برخی از محصولات کاهش پیدا کرده است. از سویی با توجه به شرایط بازار خودرو، این احتمال وجود دارد تا در صورت نزدیک بودن میزان تقاضا و ظرفیت موجود، در طرح فروش جدید سایپا خودروها بدون قرعه کشی در اختیار متقاضیان قرار بگیرند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین