کدخبر: 23439 تاریخ انتشار

برنامه قطعی برق خانگی تا پایان تعطیلات خرداد

سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص برنامه خاموشی‌های بخش خانگی در تعطیلات خرداد توضیحاتی ارائه کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه در تعطیلات پیش رو به طبع مصرف برق کاهش پیدا خواهد کرد، تصریح کرد: پیک مصرف در تعطیلات کاهش می‌یابد و این موضوع از خاموشی جلوگیری می‌کند. براین اساس امیدواریم در روز‌های تعطیلات پیش رو قطعی برق نداشته باشیم.

سخنگوی صنعت برق کشور افزود: وقتی بار افزایش پیدا می‌کند، بخشی از مشترکان باید در زمینه کاهش بار همکاری کنند که در این خصوص صنایع اعلام آمادگی کردند و فعالیت خود را از ساعات پیک به بعد از ساعات پیک منتقل کردند و این موجب شد تا مشترکان خانگی مشکل قطعی برق نداشته باشند.

رجبی مشهدی گفت: شبکه توزیع برق پایتخت در حال حاضر کاملا پایدار است، اما در عین حال بالا رفتن دمای هوا و افزایش مصرف برق در ساعات اوج‌بار ممکن است به بروز اشکالات کوتاه مدت در تجهیزات شبکه توزیع برق شهری منجر یا خاموشی اعمال شود که در صورت وقوع در کوتاه‌ترین زمان توسط نیرو‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به رفع عیب آن اقدام خواهد شد.

سخنگوی صنعت برق کشور تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مردم پایتخت تقاضا دارد تا با به کارگیری راهکار‌های مدیریت مصرف برق و خودداری از استفاده از وسایل برقی پرمصرف، همراه و همیار این شرکت در حفظ و تداوم پایداری شبکه توزیع برق تهران باشند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین