کدخبر: 20397 تاریخ انتشار

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ اردیبهشت ماه

بازار امروز با افزایش نسبی عرضه در نماد‌های بزرگ آغاز به کار کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، امروز شنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) بازار با افزایش نسبی عرضه در نماد‌های بزرگ و کوچک آغاز به کار کرد.

برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در پیش گشایش

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ اردیبهشت ماه

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ اردیبهشت ماه

بازار بورس تهران نخستین روز معاملاتی هفته را متعادل و در عمده نمادهای بزرگ و شاخص ساز در محدوده منفی آغاز بکار کرد.

افت دو هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت 9:10 در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۱هزار واحد قرار گرفته است.

نماد‌های فارس، کچاد و فجر بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های فملی، شپنا و برکت بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

فلزات اساسی نوسان قیمت را تجربه می‌کنند. فملی, فولاد, فخوز, فاسمین, فباهنر, وتوکا, کاوه, هرمز, فپنتا و فسازان از جمله نماد‌های منفی و متعادل گروه اند. فنورد, فگستر و فجر نماد‌های مورد توجه گروه اند.

پالایشی‌ها در این دقایق سبز پوش شدند. شپنا با رشد ۲.۵ درصد در محدوده ۱۰۷۸ تومان دنبال می‌شود. شبندر جهش بیش از ۳ درصدی قیمت را تجربه می‌کند. شتران در محدوده ۸۱۳ تومان با رشد بالغ بر ۱.۵ درصد همراه است.

شبندر صف خرید شد.

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد دو هزار و ۳۷۸واحدی (۰.۲درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۶هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۲درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۸۳نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۱۲نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

نماد‌های برکت، فملی، شپنا، شبندر، خودرو، شستا و کلوند در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نمادهایفگستر، کزغال، کرمان، ذوب، شگویا، آریا و درهآور در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود ۶۰۵میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

رشد ۳ هزار واحدی شاخص بورس

شاخص کل بورس با رشد ۳ هزار واحدی تا ساعت ۹:۳۵ امروز به عدد ۱ میلیون و ۱۸۷ هزار واحد رسید.

در ساعت 9:45 موج تقاضا در گروه کانه های فلزی کچاد، کگل و ومعادن را در سقف قیمتی روزانه با صف خرید همراه کرده است. در این میان کاما افت حداکثری قیمت را تجربه می کند. گفتنی است که کچاد و کگل تا به این لحظه بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل داشته اند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین