جزئیات فروش این محصول ایران خودرو در بورس کالا

فروش محصول پژو ۲۰۷ ایران‌خودرو از دوشنبه ۳۰ آبان‌ماه در بورس کالا آغاز شد. خرید خودرو از طریق بورس کالا برای تمام افراد بالای ۱۸ سال فقط برای یک بار امکان پذیر است و هیچ محدودیتی برای متقاضیان وجود ندارد.

جزئیات فروش این محصول ایران خودرو در بورس کالا
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، تعداد ۱۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ دستی سفید امروز(دوشنبه) در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

گروه صنعتی ایران خودرو تعداد ۱۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ دستی سفید را امروز(دوشنبه) در بورس کالای ایران عرضه می کند.

از نکات قابل توجه عرضه ۲۰۷ در بورس کالا درصد پیش پرداخت سفارش خرید آن بوده که ۱۰۰ درصد درنظر گرفته شده است.

زمان تحویل خرید پژو ۲۰۷ از بورس کالا

بر اساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، این خودرو که تحویل سه ماهه بوده است، ۳۰ بهمن به خریداران تحویل و با قیمت پایه ۱۸۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

بر اساس مشخصات ارایه شده، این خودرو دارای فرمان برقی و رنگ سفید است و هرکد ملی (حقیقی) مجاز به ثبت سفارش روی یک دستگاه خودرو است.

خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو شدند، امکان ثبت سفارش ندارند.

همچنین خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصول‌های ایران خودرو به آدرس (esale.ikco.ir) اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه ها اقدام کنند.

افزون بر این، بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت در مجموع به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال، به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

شایان ذکر است در صورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر می‌کند.

ت ت
کدخبر: 122579 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها