معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد:

تقاطع غیرهمسطح شهیدمهدوی قائمشهر شهریور زیر بار ترافیک می‌رود

معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور از افتتاح طرح تقاطع غیرهمسطح شهید مهدوی قائمشهر تا پایان تابستان امسال خبر داد و گفت: این تقاطع شهریور ماه زیر بار ترافیک می‌رود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان از مازندران؛ حمید امانی همدانی روز چهارشنبه در جریان بازدید از این طرح عمرانی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: میانگین پیشرفیت فیزیکی این طرح در زمان حاضر ۷۵ درصد است و با توجه به این که از جمله طرح‌های اولویت‌دار برای تخصیص اعتبار و تکمیل شدن طبق مصوبات سفر استانی رئیس جمهور است، همه تلاش‌ها بر بهره برداری در زمان مقرر متمرکز شده است.

وی توضیح داد: مقرر شد منابع مالی مورد نیاز این طرح از محل اعتبارات سفر استانی رئیس جمهور به مازندران، ردیف طرح و کمک تسهیلات بانکی ماده ۵۶ و همچنین از محل تزریق اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور تامین شود و برنامه هم این است که تا پایان شهریور ماه مسیر را زیر بار ترافیک ببریم.

امانی همدانی با بیان این که برای افتتاح این طرح در موعد مقرر از تمام امکانات و ظرفیت‌ها به شکل مطلوب استفاده خواهد شد ، میزان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح عمرانی را حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

وی گفت: با توجه به این که در سفر رئیس جمهور به مازندران اعتبار خوبی در نظر گرفته شد، امیدواریم بتوانیم با تامین منابع مالی مورد نیاز و افتتاح این طرح در موعد مقرر، هر چه زودتر مشکل شهروندان و مسافرانی را که از این محور عبور می کنند، رفع کنیم.

کلنگ ساخت تقاطع  غیرهمسطح شهید مهدوی قائمشهر سال 93 به زمین زده شد ولی در همان ابتدای کار نحوه جرای طرح به موضوع اختلافی میان مسوولان استانی و شهرستانی تبدیل و کار متوقف شد.

کدخبر: 91637 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین