خفه کردن 3 کودک بیچاره توسط پدر سنگدل

اگر من نتوانم بچه‌ها را داشته باشم، تو هم نمی‌توانی». پدر بی‌رحم پس از قتل 3فرزند خردسالش این نامه را کنار اجساد آنها گذاشت و از خانه فرار کرد.

بیشتر بخوانید:

 

به گزارش منیبان؛ چند روز پیش مأموران پلیس شیکاگو به‌دنبال تماس تلفنی یک زن که خبر از قتل 3فرزند خردسالش می‌داد، راهی خانه‌ای در نزدیکی دریاچه راند شدند. اجساد برایانت 5ساله، کسیدی 3ساله و گیدون 2ساله در حالی روی تخت‌خواب، کنار هم قرار داشتند که دقایقی از مرگ آنها می‌گذشت. بررسی‌ها نشان می‌داد که هر 3 کودک خردسال بر اثر خفگی در وان حمام به قتل رسیده‌اند و عامل این جنایت کسی جز پدرشان نیست. او یادداشتی در کنار اجساد قرار داده که در آن نوشته بود: «اگر من نتوانم بچه‌ها را داشته باشم، تو هم نمی‌توانی» و شواهد نشان می‌داد که سوار بر خودروی نیسان ماکسیمای خود فرار کرده است.

شواهد از این حکایت داشت که مرد جنایتکار یادداشت مرموز را خطاب به همسرش نوشته بود. همسر او که با دیدن اجساد بی‌جان فرزندانش شوکه بود به مأموران گفت: من و شوهرم به نام جیسون در آستانه جدایی بودیم. چرا که او هیچ اهمیتی به خانواده‌اش نمی‌داد و همیشه با هم درگیری داشتیم. به همین دلیل قصد داشتم از او جدا شوم و قرار بود که دادگاه حضانت فرزندانمان را به من بسپارد.

زن جوان ادامه داد: مهم‌ترین چیز برای من در زندگی مشترکمان بچه‌ها بودند و جیسون این را خوب می‌دانست. او می‌دانست که چیزی جز بچه‌ها برایم مهم نیست و برای اینکه از من انتقام بگیرد، آنها را از من گرفت. چرا که خوب می‌دانست این کار بزرگ‌ترین آسیب را به من می‌زند.

زن جوان که دبرا نام دارد درباره روز حادثه نیز گفت: جیسون نزد من آمد و گفت که می‌خواهد بچه‌ها را ببیند. من اعتقاد داشتم که او حتی بعد از جدایی هم باید بچه‌ها را ببیند. چون تصور می‌کردم عشق به بچه‌ها تنها دلخوشی برای ادامه زندگی است. به همین دلیل اجازه دادم که آنها را با خودش به خانه‌اش ببرد. اما دقایقی پیش، وقتی برای بازگرداندن بچه‌ها راهی خانه شدم، از جیسون خبری نبود. وارد خانه شدم و در اتاق خواب بچه‌ها را دیدم که کنار هم خوابیده بودند. وقتی نزدیکشان شدم، بدنشان سرد بود و آنجا بود که فهمیدم ماجرا از چه قرار است. جیسون برای انتقام‌جویی از من هر سه فرزندمان را به قتل رسانده بود.

همه شواهد از این حکایت داشت که پدر بی‌رحم عامل این جنایت است و دستور بازداشت او صادر شد. مأموران به ردیابی خودروی او پرداختند و در نهایت موفق شدند این خودرو را در یکی از جاده‌ها در همان حوالی شناسایی کنند. جیسون اما تلاش کرد که از دست پلیس فرار کند و در نهایت پس از 17دقیقه تعقیب و گریز، خودروی او تصادف کرد و مرد جنایتکار که زخمی بود دستگیر و به بیمارستان منتقل شد.

دادستان‌ها گفته‌اند که جیسون مدعی شد که پس از خفه کردن بچه‌ها در وان حمام، چند بار قصد خودکشی داشته اما موفق نشده است. حالا قاضی پرونده برای او وثیقه 10میلیون دلاری صادر کرد و این مرد بازداشت شده تا به‌زودی در دادگاه پای میز محاکمه قرار بگیرد.

 

کدخبر: 99946 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین