مادر و مادربزرگ بی‌رحم دختر 9 ساله‌شان را به طرز دردناکی کشتند!

به‌دنبال مرگ دردناک دختربچه 9ساله‌ای در آریزونای آمریکا بر اثر حمله شپش‌ها، مادر و مادربزرگ او به اتهام قتل بازداشت شدند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بامداد 22مارس(دوم فروردین امسال) مأموران آتش‌نشانی شهر توسان در ایالت آریزونای آمریکا تماسی دریافت کردند که از آسیب‌دیدگی دختربچه‌ای 9ساله در خانه‌ای در این شهر حکایت داشت. آنها وقتی به این خانه رسیدند، متوجه شدند که این دختربچه که کلسی نام داشت جانش را از دست داده و روی صورتش تعداد زیادی حشرات ریز به چشم می‌خورد.

ماجرا مشکوک بود و آتش‌نشانان بلافاصله پلیس و اورژانس را خبر کردند. نیروهای اورژانس پس از حضور در محل حادثه تأیید کردند حشراتی که روی صورت دختربچه به چشم می‌خورند شپش هستند و دختر خردسال احتمالا بر اثر حمله شپش‌ها جان باخته است.

این اما همه ماجرا نبود، مأموران اورژانس گزارش کردند که وضعیت محل زندگی این دختربچه بسیار کثیف و آلوده است. او به همراه مادر و مادربزرگش و همچنین خواهر و برادر خردسالش در این خانه زندگی می‌کرد و مأموران اورژانس تأیید کردند که روی سر خواهر و برادر او نیز تعداد زیادی شپش به چشم می‌خورد.

به‌دنبال مرگ دختربچه 9ساله، مادر و مادربزرگ او به اتهام کودک‌آزاری بازداشت شدند اما هنوز مشخص نبود که آنها تا چه اندازه در مرگ ساندار مقصر بوده‌‌اند. در این شرایط جسد کلسی برای کالبد شکافی به پزشکی قانونی منتقل شد و مأموران پلیس نیز تحقیقات گسترده‌ای را درباره مرگ دردناک این دختربچه آغاز کردند. با گذشت چند ماه از این حادثه، نتیجه گزارش مأموران پلیس و همچنین پزشکی قانونی باعث شد تا مادر و مادربزرگ کلسی به اتهام قتل او بازداشت شوند. ماموران در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که مادر و مادربزرگ کلسی از حمله شپش‌ها به دختر خردسال و خواهر و برادرش باخبر بوده‌‌اند. پیام‌هایی که آنها تلفنی با هم رد و بدل کرده بودند از این حکایت داشت که مادر کلسی از اینکه دخترش را به بیمارستان ببرد ترسیده و در عوض تصمیم گرفته بود خودش او را در خانه درمان کند. او برای اینکه از داروهای مختلف و همچنین محلول دهان‌شویه برای شست‌وشوی کلسی و از بین بردن شپش‌ها استفاده کرده بود که هرگز مؤثر نبودند.

همچنین معلوم شد که مادر کلسی در پیامی به مادرش نوشته بود: «کلسی نمی‌تواند بدون افتادن روی زمین راه برود. به سؤال‌هایم جواب نمی‌دهد و نمی‌تواند خوب نفس بکشد.» اما مادرش جواب داده بود:«تو می‌خواهی برای خوشگذرانی از خانه بیرون بروی و اینها را می‌گویی که من مجبور شوم به جای تو از دخترت نگهداری کنم.»

از سوی دیگر پزشکی قانونی نیز پس از بررسی‌های تخصصی اعلام کرد که علت مرگ کلسی، بی‌توجهی مادر و مادربزرگش بوده است. در گزارش آنها آمده است: کلسی به‌دلیل کم خونی ناشی از حمله شپش و همچنین سوء‌تغذیه ناشی از بی‌توجهی والدین و درمان به‌موقع جان باخته است. با این گزارش بود.

کدخبر: 99388 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین