رابطه بی شرمانه ایلان ماسک با همسر بنیانگذار گوگل/ کار به طلاق کشید+ عکس

رابطه نامشروع ایلان ماسک با همسر بنیانگذار گوگل رسوایی جدیدی است که رسانه‌ای شده است!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، گفته می شود که ایلان ماسک در دسامبر سال گذشته در نمایشگاه هنر بازل، با همسر سرگی برین، نیکول شاناهان، رابطه کوتاهی داشته است. برین، هشتمین مرد ثروتمند جهان با دارایی خالص ۹۵ میلیارد دلار و بنیانگذار گوگل، در ژانویه درخواست طلاق داد. به گفته منابع نزدیک، ایلان ماسک پس از اینکه سرگی برین از رابطه ماسک با همسرش مطلع شد و درخواست طلاق داد، در اوایل سال جاری در یک مهمانی زانو زد و از برین طلب بخشش کرد. البته برخی منابع مدعی هستند که ایلان ماسک این شایعه را رد کرده، گفته است که دیشب با سرگی برین شام خورده و در سال های اخیر تنها دو بار همسر او را دیده و هیچ وقت دیداری تنها با وی نداشته است.

گرچه برین، دلیل جدایی خود را اختلافات آشتی ناپذیر ذکر کرده است، اما روزنامه ها گزارش دادند که رابطه ماسک با نیکول، نقطه پایان ازدواج آنها بود. ظاهرا نیکول و سرگی قبلاً به دلیل استرس ناشی از همه گیری کرونا با مشکلات زناشویی روبرو بودند. آنها همچنین بر سر مراقبت از دختر چهار ساله خود دعوا داشتند.

مشخص نیست که آیا سرگی برین در نمایشگاه هنر بازل حضور داشته است یا نه، اما ماسک، که به تازگی از گریمز جدا شده بود، آنجا بود و در مقطعی با نیکول رابطه عاشقانه برقرار کرد. یک ماه بعد ، سرگی درخواست طلاق داد. نیکول اکنون به دنبال طلاق ۱ میلیارد دلاری است؛ کسری از ثروت ۹۵ میلیارد دلاری شوهرش، اما ظاهراً بیش از آن چیزی است که تحت شرایط پیش از ازدواج، حق دریافت آن را دارد. البته نیکول مدعی است تحت فشار در دوران بارداری مجبور به امضای قرارداد پیش از ازدواج شده است. برین و شاناهان، یک دختر دارند که در سال ۲۰۱۸ به دنیا آمد. بنیانگذار گوگل درخواست کرده است تا حضانت او را به عنوان بخشی از اقدامات طلاق تقسیم کنند. زمانی که مراحل طلاق در ژانویه آغاز شد، نیکول گفت: «امیدوارم من و سرگی به خاطر فرزندمان با عزت، صداقت و هماهنگی پیش رویم.»

این ماجرا، در بحبوحه نبرد حقوقی مداوم او با توییتر که به سود نهایی شرکت و همچنین آینده رسانه های اجتماعی آسیب می رساند، آخرین رسوایی عاشقانه ای است که ماسک به بار آورده است. تمام این ماجرا می تواند منجر به از دست رفتن توییتر با درآمد ۱.۱۸ میلیارد دلاری شود. روز جمعه، این شرکت او را به خاطر رفتارش مقصر دانست که با رابطه دراماتیک خود و سپس چرخش ناگهانی، تجارت را مختل کرده است. این رابطه، به دوستی چند ساله ایلان و سرگی پایان ناگهانی داد. در سال ۲۰۰۸، سرگی ۵۰۰,۰۰۰ دلار بودجه به تسلا در اوج بحران مالی داد.ماسک در مورد این اتهامات اظهار نظری نکرده است. گفته می شود که برین، منافع متعددی در بسیاری از مشاغل ماسک دارد، اما او به دستیاران خود دستور فروش همه آنها را داده است. بسیاری از روابط ایلان ماسک از همسر اولش جاستین گرفته تا امبر هرد، گریمز و اکنون همسر سرگی برین، نیکول، نشان می دهد روابط او، تقریباً به اندازه معاملات تجاری اش کثیف شده است. این مرد ۵۱ ساله با ۹ فرزند، دو همسر سابق و بسیاری معشوقه های دیگر در این راه، رد دل شکستگی های خود را به جا گذاشته است. آخرین تلاش او با همسر سرگی برین، بنیانگذار گوگل، سیلیکون ولی را به رسوایی کشاند.

ت ت
کدخبر: 99048 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • سیاست دولت استفاده از ابزارهای مهمی همچون گازسوز کردن خودروهاست و برنامه ای برای افرایش قیمت بنزین برای امسال را ندارد.