حرکت دنده عقب سواری پراید فاجعه آفرید

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع یک فقره تصادف جرحی بین پراید و کامیونت در بزرگراه آزادگان به شرق بدلیل دنده عقب سواری پراید و به جلو بردن ۱۵ متری این سواری توسط خاور با مصدوم شدن راننده پراید خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی اصغر شریفی، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در ساعت ۰۹:۱۵ صبح دیروز در مسیر غرب به شرق آزادگان قبل از شهید کاظمی یکدستگاه سواری پراید به جهت اصلاح مسیر و بازگشت به لاین دلخواه، اقدام به حرکت خطرناک دنده عقب در این بزرگراه می‌نماید.

او افزود: در ادامه یکدستگاه کامیونت که در این مسیر در حال تردد بوده بشدت با این سواری برخورد و ۱۵ متر سواری پراید را با خود به جلو می‌کشد و در نهایت متوقف می‌گردد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر و ضمن ایمن سازی محل حادثه نسبت به بررسی علل و عوامل آن اقدام نمود.

سرهنگ شریفی اظهار کرد: در این حادثه راننده پراید از ناحیه دست آسیب دید که با حضور تیم‌های اورژانس در محل حادثه به بیمارستان منتقل گردید.

او از رانندگان خواست به هیچ عنوان حتی اگر مسیری را به اشتباه وارد شدند قصد اصلاح مسیر را با گرفتن دنده عقب نداشته باشند چرا که این اقدام آنان علاوه بر اینکه تخلف از مقررات محسوب می‌شود و به دیگر شهروندان و رانندگان خسارت وارد می‌آورد باعث بروز حوادثی تلخ و غیر قابل جبران می‌گردد.

کدخبر: 98963 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین