نقشه شیطانی دختر جوان و خواننده زیرزمینی برای تاجر فرش

دختر جوان با همدستی خواننده زیرزمینی با ربودن تاجری، اموالش را به سرقت بردند و با تهیه فیلم و عکس سیاه از او قصد اخاذی داشتند که ناکام ماندند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ روز‌های پایانی هفته گذشته مردی که تاجر فرش بود به شعبه چهارم دادیاری دادسرای ناحیه ۳۴ تهران رفت و ازدختر و پسرسارق آدم‌ربا شکایت کرد. پرونده قضایی به پلیس آگاهی تهران ارسال شد و شاکی در جریان تحقیقات گفت: دو سال قبل در فضای مجازی با شیما آشنا شدم که می‌گفت مدیر یک شرکت و تحصیلکرده است. به خواستگاری رفتم و قرار شد نامزد کنیم. اما شب نامزدی ناپدید شد و بعد فهمیدم همه حرف‌هایش دروغ بوده و بعد‌ها با فرد دیگری ازدواج کردم. روز حادثه برای خرید طلا به عنوان کادوی تولد همسرم و دلار و درهم برای سفر کاری‌ام به دبی، بیرون رفته بودم. بعد از خرید منتظر تاکسی اینترنتی بودم که پژویی مقابلم توقف کرد. چون عجله د‌اشتم توجه نکردم و سوار شدم.

او افزود: بعد از طی مسافتی راننده توقف کرد و شیما که در صندوق عقب بود سوار شد. او با چاقو تهدیدم کرد. مرا ربودند و به اطراف تهران بردند. اموالم که دو میلیارد تومان ارزش داشت را برداشتند و با تهیه فیلم و عکس سیاه از من رهایم کردند و رفتند. بعد از به‌هوش آمدنم در بیمارستان، شیما تلفنی تهدیدم کرد فیلم و عکس‌ها را در فضای مجازی منتشر می‌کند. مجبور شدم به دروغ به پلیس بگویم تصادف کرده‌ام. اما بعد از دو هفته همدست او می‌خواست از من یک‌میلیارد تومان اخاذی کند که نتوانست و از آن‌ها شکایت کردم. رد یک‌خواننده زیرزمینی در این ماجرا به‌دست آمد و او بازداشت شد.

پلیس پی برد دختر شیاد وی را هم فریب داده و بعد از آدم‌ربایی و سرقت، سهم او را نداده و همین‌باعث شده این خواننده در تماس تلفنی با شاکی و تهدید وی اقدام به اخاذی یک‌میلیارد تومانی کند که ناکام مانده است. با اعتراف او بود که شیما نیز بازداشت شد و گفت: وقتی شاکی دروغ‌هایم را فهمید، ترکم کرد. ازسویی بابت ارثیه خانوادگی دو نفر را کتک زدم و زندانی شدم. خانواده‌ام دیه را پرداختند و آزاد شدم که فهمیدم شاکی ازدواج کرده است.

بعد از آشنایی با خواننده زیرزمینی ــ فرشید ــ به دروغ به او گفتم شاکی به من تجاوز کرده و او را با خود همراه کردم و نقشه آدم‌ربایی و سرقت و تهیه فیلم و عکس سیاه از شاکی را اجرا کردیم. چون از مرد‌ها متنفر بودم، فرشید را هم فریب دادم و سهمش را از این ماجرا نپرداختم. وقتی فهمیدم او بازداشت شده، فیلم و عکس‌های سیاه را در گوشی‌ام پاک کردم و درصدد بودم غیرقانونی از کشور فرار کنم که ناکام مانده و بازداشت شدم. با اعتراف دو متهم پرونده تحقیقات از آن‌ها در پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 98504 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها