مروری بر حوادث تاریخی؛

خودکشی داماد تهرانی پس از شلیک به عروس

اولیای دم دختر جوان که قبل از جشن عروسی از سوی شوهرش مقابل پارک پرندگان با شلیک گلوله کشته شده بود از قضات دادگاه خواستند تا دیه وی از صندوق بیت المال به آنها پرداخت شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ساعت ۱۸ عصر دوم مرداد ماه سال ۹۷ به ماموران کلانتری ۱۳۶ فرجام خبر رسید جنازه یک زن و مرد جوان در خودرو زانتیا سفید در حوالی باغ پرندگان لویزان پیدا شده است.پلیس بلافاصله به محل مورد نظر رفت و با جنازه‌های خونین زن و مرد جوان روبه رو شد که با شلیک گلوله به گیجگاهشان از پا در آمده بودند.

در بررسی خودروی مورد نظر نامه‌ای پیدا شد که نشان می‌داد به احتمال زیاد مرد جوان پس از کشتن همسرش دست به خودکشی زده است. کشف یک اسلحه شاه کش نیز این فرضیه را تایید کرد و جنازه‌ها به پزشکی قانونی منتقل شد. در نامه کشف شده نوشته شده بود: برسد به دست مادرزنم. مسبب مرگ من و همسرم. مادرزن دیدار به قیامت.

با کشف این نامه پلیس به بازجویی از خانواده دو قربانی پرداخت. مادر سپید گفت: دخترم دانشجوی قزوین بود و همیشه برای رفتن به دانشگاه از اتوبوس استفاده می‌کرد. دامادم جواد هم در شرکت مسافربری مشغول کار بود و آن‌ها از این طریق با هم آشنا شده بودند. دخترم ۳۵ سال و دامادم ۳۷ سال داشت. جواد وقتی به خواستگاری دخترم آمد می‌گفت پدرش صاحب چندین شرکت مسافربری است و وضع مالی خوبی دارد. اما دروغ می‌گفت. او کار درست و حسابی نداشت. آن‌ها عقد کرده بودند و با آن که دو سال از عقدشان گذشته بود با هم اختلاف داشتند. آن‌ها هنوز جشن عروسی را برگزار نکرده بودند. دخترم اعتمادی به شوهرش نداشت و با هم درگیر بودند. دامادم ادعا می‌کرد من باعث اختلاف بین آن‌ها بودم، ولی آن‌ها خودشان با هم مشکل داشتند.

با روشن شدن زوایای پنهان این پرونده و تایید قتل سپیده به دست همسرش اولیای دم دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند و خواستند تا دیه دخترشان ازصندوق بیت المال با آن‌ها پرداخت شود. اما قضات دادگاه اعلام کردند ابتدا باید اموال جواد بررسی شود تا در صورتی که اموالی داشته باشد دیه از آن پرداخت شود. به این ترتیب قضات دستور دادند تا اموال پسرجوان بررسی شود. بعد از اظهارنظر کارشناسان در این باره قضات دادگاه درباره درخواست اولیای دم اظهار نظر می‌کنند.

کدخبر: 91780 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین