این پیرزن خودش را عروس کرد+عکس

تصاویر های منتشر شده از یک پیرزن خیالاتی در خیابان های اسنکدریه تهران را نشان میدهد ، در ادامه این عکس ها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بنا بر گزارش تالاب این عروس خانم مسن که دچار نوعی بیماری روانی است هر روز با لباس عروس و صورت آرایش کرده در خیابان ها قدم میزند و به دنبال عشق گم شده اش می گردد در ادامه عکس های قدم زدن پیرترین عروس ۱۰۰ ساله در خیابان مشاهده میکنید.

یک منبع امنیتی در ادارۀ امنیت اسکندریه گفت که پلیس بعد از دریافت گزارش غیبت «سعاد» از منزل به جستجوی او پرداخت و متوجه شد که او بعد از رفتن به آرایشگاه و پوشیدن لباس عروس، در خیابان به راه افتاده و به سالن برگزاری مراسم عروسی رفته است.

عابران پیاده با تعجب از رفتارهای او دربارۀ داماد پرسیده اند اما او در جواب گفته است که دامادی وجود ندارد.عابران او را با خواندن آواز تا سالن مراسم همراهی کرده اند.

پس از آن نیز انتشار تصاویر او در شبکه های اجتماعی با استقبال فراوان مصری ها روبرو شده است.

پلیس اسکندریه این زن را بازداشت کرده و به دلیل تجمعی که به خاطر او رخ داده و مشاجره ای که خانواده اش برای پس گرفتن مبلغ پیش پرداخت با رئیس سالن داشتند، از آزادی او خودداری می کند.

شرط پلیس برای این کار، تعهد دادن خانواده اش برای رها نکردن او در خیابان و بستری کردنش در بیمارستان روانی است.

یک مؤسسۀ مصری هزینه های درمان عروس سالمند را تقبل کرده است. سعاد به دلیل مراقبت از پدر و مادرش ازدواج نکرد تا به سن میانسالی رسید.

کدخبر: 91730 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین