خانم دکتر معروف و پولدار مدرک مدیریت داشت بجای پزشکی!

خانم دکتر جوانی که سالها به معالجه بیماران مشغول و از قضا تعداد زیادی انسان بی گناه را نیز تحت درمان قرار داده بود، مدرک طبابت نداشته و اصلا پزشک نبوده.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ داستان پزشکان قلابی و سود جویانی که با جان مردم بازی می کنند، داستان تازه ای نیست اما شاید نترس بودن خانم دکتر جعلی که ماجرایش را در این بخش میخوانید، کمی با بقیه متفاوت باشد.

یک خانم 31 ساله اخیراً به دو سال حبس در زندان محکوم شد و علت هم این بود که خودش را به عنوان یک خانم دکتر جا زده، در صورتی که هیچ تخصص و تحصیلاتی در این رشته نداشت.

همه چیز از سال 2017 شروع شد؛ زمانیکه این خانم 31 ساله به نام سونیا در شمال کشور فرانسه تصمیم گرفت که شانسش را امتحان کند و خود را به عنوان یک دکتر جا بزند؛ البته بدونِ این که هیچ تحصیلی در زمینه پزشکی داشته باشد.

او در زمینه‌ مدیریت مدرک لیسانس داشت و هیچ دوره ای در مورد مسائل پزشکی ندیده بود اما اجازه نداده بود که کسی این موضوع را بفهمد و خودش را به عنوان پزشک عمومی جا زد و نه تنها توانست در این زمینه شغل پیدا کند، بلکه به مدت سه سال هم بیماران زیادی به او مراجعه می‌ کردند و از قرار معلوم یکی از پزشکان معروف منطقه ی زندگی اش هم بوده. تا این که در اکتبر سال جاری همه چیز تغییر کرد.

پس از اتفاقی که برایش به عنوان پزشک عمومی رخ داد و شرایط را خطرناک تصور کرد تصمیم گرفت که به عنوان چشم پزشک فعالیت کند. همه چیز زمانی بدتر شد که می خواست به عنوان یک متخصصِ چشم بیمارانش را ویزیت کند؛ اما چیزی نگذشت که او لو رفت و ناتوانی اش در معاینات و درمان موجب شد تا بیماران متوجه شوند که مشکلی وجود دارد و همه مدارکش جعلی است.

جالب تر از همه اینکه؛ او توانسته بود در طول این سه سال پول زیادی را از این شغل به دست بیاورد و محبوبیت خاصی بین بیمارانش داشت و یکی از پزشکان معتمد بود.

کدخبر: 91298 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • سروان شهید رضا کریمی از کارکنان تیپ ۵۵ هوابرد شیراز سه شنبه ۱۴ تیرماه در حین اجرای عملیات آموزش چتربازی دچار سانحه شد…