احداث 19 باب مخزن ذخیره آب رسانی اضطراری در منطقه 19

شهردار منطقه 19 از احداث 19 باب مخزن ذخیره آب رسانی اضطراری در این منطقه در زمانبندی های تعیین شده به منظور بهره مندی در مواقع مدیریت بحران خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی هدایت در تکمیل این خبر افزود: طی برگزاری جلسات متعدد با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 شهر تهران در خصوص تسریع در تکمیل زیر ساخت های شهری در حوزه شرکت آب و با توجه به الزام شورای اسلامی شهر تهران و ستاد پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در خصوص احداث مخازن اضطراری آب در مناطق 22 گانه مدیریت شهری این منطقه به عنوان پیشگام همکاری حداکثری در این خصوص داشته است.

او با اشاره به اینکه 19 باب مخزن ذخیره آب رسانی اضطراری در این منطقه احداث خواهد شد گفت: تأمین آب شرب در مواقع بحرانی از جمله زلزله در کلانشهری همچون تهران مهمترین پارامتر برای حفظ حیات و تداوم عملیات امدادرسانی است و به همین منظور از این تعداد 2 باب مخزن 100 هزار لیتری آب در بوستان های ولایت و شقایق تکمیل شده است.

هدایت بیان کرد: با توجه به جانمایی صورت گرفته در فاز بعدی ظرف مدت هفته جاری عملیات احداث 4 باب دیگر مخزن اضطراری که سه باب آن در بوستان ولایت و یک باب در بوستان بهشت قرار دارند آغاز می شود.

کدخبر: 91187 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین