خنده شرم آور خواهر بی‌آبرو کار دست خانواده داد

مسخره کردن و خندیدن به کسی، کار بسیار زشت و زننده ای است. مخصوصا زمانی که بیماری یک فرد را مورد تمسخر قرار دهید و به او بخندید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ زمانیکه یکی از اعضای خانواده دچار مشکل خاصی می شود، دیگر اعضای خانواده سعی میکنند با حمایت روحی روانی، او را در این مسیر یاری کنند تا امید و انگیزه برای ادامه ی مسیر و خاتمه دادن به این مشکل را داشته باشد. اما اگر اینگونه نباشد، قطعا فردی که دچار مشکل شده ناراحت خواهد شده و مشابه آنچه در این بخش خواهید خواند واکنش نشان خواهد داد.

" جان " 41 ساله به دلیل دردهای شدید و نگران کننده ای که داشت به پزشک مراجعه کرد و فورا تحت بررسی و آزمایشات دقیق قرار گرفت تا اینکه متوجه شد مبتلا به سرطان سینه شده است. خبری که زندگی آرام او و همسرش را دچار دگرگونی کرد و همه چیز را تغییر داد.

جان و همسرش تصمیم گرفتند این ماجرا را به خانواده اطلاع داده و بگویند که برای درمان بایستی محل زندگی شان را ترک کنند. همه اعضای خانواده دور هم جمع شدند و جان این مسئله را عنوان کرد، فضای خانه بسیار سنگین شد و والدین "جان" از شدت ناراحتی شروع به گریه کردند، والدین همسرش نیز بسیار نگران و غمگین شدند اما خواهر همسر " جان " در حالیکه همه حاضرین ناراحت و گریان بودند، به یکباره شروع به خندیدن کرد، خنده هایی که لحظه به لحظه شدیدتر شد و در نهایت موجب عصبانیت پدرش شد.

همه از این عکس العمل خواهر زن، ناراحت و به نوعی عصبانی شدند اما او قصد نداشت به خنده های آزاردهنده اش پایان دهد و هر چقدر پدر و مادرش به او تذکر داده و حتی برسرش فریاد زدند دست از این رفتار زشت و خنده های ظالمانه اش برنداشت به همین دلیل همسر " جان" یعنی خواهرش او را از خانه اش بیرون انداخت ولی از قرار معلوم او تصمیم داشت به این رفتار خود ادامه دهد برای همین پس از اینکه از خانه بیرون شده بود، پیامک تلخی برای همسر خواهرش ارسال کرد که حاوی چند ایموجی خنده بود.

همسر " جان " این ماجرا را در فضای مجازی منتشر کرد و علاوه بر ابراز ناراحتی از رفتار زشت خواهرش، گفت که دیگر حاضر نیست هرگز او را ببیند و از اینکه او چنین رفتاری را در حضور خانواده همسرش انجام داده بسیار ناراحت است.

او از کاربران فضای مجازی خواست تا بپذیرند که سرطان سینه مختص زنان نیست و درصدی از مبتلایان به این نوع سرطان را مردان تشکیل می دهند پس بهتر است رفتار صحیحی با مرد مبتلا به این مشکل داشته باشند چرا که تاثیر قابل توجهی دارد، چنانچه خنده های بیجا و زشت خواهرش باعث شده تا همسرش از درمان منصرف شده و با تصور اینکه باید از ابتلا به این نوع سرطان خجالت بکشد، تصمیم دارد دوره درمان را نیمه کاره رها کند.

کدخبر: 91134 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین