دستور ویژه دادستان تهران برای رسیدگی به پرونده مرگ کودک در آمبولانس

دادستان عمومی و انقلاب تهران دستور ویژه برای تسریع در رسیدگی به پرونده کودک جان باخته در آمبولانس صادر کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ روز سه‌شنبه ۲۴ خرداد به دلیل شرایط ترافیکی خیابان شهید بهشتی و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه ای دو ساله که در مطب پزشک دچار مشکل تنفسی شده بود، نیروهای اورژانس به ناچار برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه پارک کردند و پس از عملیات احیاء، قصد انتقال کودک مورد نظر را داشتند که متوجه می شوند دو عدد از چرخ‌های آمبولانس توسط فردی ناشناس، آسیب دیده و بادهای لاستیک آن خالی شده است.

در ادامه، نیروهای اورژانس درخواست حضور آمبولانس دیگری را دادند که آمبولانس دوم هم در محل حاضر شد، اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاق به‌ وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شد و این دختربچه دوساله جان خود را از دست داد و از تلاش‌های نیروهای اورژانس نیز کمکی بر نیامد.

۲۶ خرداد علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری شخصی که با پنجر کردن چرخ های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران موجب جان باختن کودک ۲ ساله بیمار شده بود، خبر داد.

دادستان تهران خاطرنشان کرد: این متهم که راننده اتوبوس است با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می برد و جسد کودک ۲ ساله هم برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

او تأکید کرد: تحقیقات در مورد این پرونده در دادسرای جنایی تهران ادامه دارد که نتایج آن اعلام خواهد شد.

کدخبر: 91041 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین