این مرد خوش اشتها از 80 هزار زن خواستگاری کرد!

یک مرد چینی 80 هزار بار در طی سال های طولانی از زنان مختلف خواستگاری کرده و همیشه جواب منفی شنیده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ نیو ژیانگ فنگ به دلیل استفاده از روشهای غیر معمول برای یافتن شریک زندگی، به او لقب «مرد دیوانه قرار آشنایی» داده شده است.

او به سایت های همسریابی سرزده، با خانمها در شبکه اجتماعی دوست می شود.وی حتی در خیابان از خانمها می پرسد که آیا همسر یا نامزد دارند. ولی با این حال هر بار رد شده است. برخی می‌گویند دلیل آن این است که او بیش از حد تلاش می‌کند و از نظر بقیه بسیار غیراحساسی و یا آشفته و ناامید بنظر میرسد .

او میگوید زنان امروزی وقتی نوبت به یافتن شریک زندگی می‌رسد می‌توانند بسیار «بی شرم» باشند. بیشتر انها به دنبال مردان بلند قد و خوش چهره هستند که بتوانند با حرف های شیرین به قلب Heart آن ها راه پیدا کند ولی او کوتاه و زشت است و دوست ندارد برای تحت تاثیر قرار دادن انها دروغ بگوید.

پول یکی دیگر از مشکلات بزرگ است، چرا که زنان مجرد به دنبال مردانی با حقوق های بالا هستند که یک خانه در شهر نیز داشته باشند.آن ها می‌گویند بعنوان یک مرد، تو باید یک خانه داشته باشی.و متاسفانه او ندارد.

این مرد 31ساله مدعی است تا کنون در طی یک دوره هشت ساله 80/000 بار از سوی زنان رد شده است. صرف نظر از آنکه ژیانگ فنگ چقدر تصور می‌کند غیرجذاب است، ولی این تعداد درخواست آشنایی تا حدی مشکوک بنظر می‌رسد.

از این رو شماری از وبسایت های خبری چینی برای تایید این موضوع با وی صحبت کردند تا بدانند آیا وی به راستی چندین هزار مرتبه رد شده یا این رقم ساختگی است. وی در گفت و گویی گفت هرگز رقم دقیقی برای این موضوع نگفته است ولی این تخمین به هیچ عنوان غیرواقعی نیست.

کدخبر: 90920 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین