ماهی، ماهیگیر را خفه کرد+ عکس

مرد ماهیگیر در اتفاقی نادر و عجیب توسط یک ماهی کوچک غافلگیر شد و برای رهایی از شرایط سختی که در آن گرفتار شده بود راهی بیمارستان شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اخیرا رسانه های کلمبیایی خبری را در مورد یک مرد جوان مخابره کرده اند که مشکل عجیبی با یک ماهی 17 سانتی متری پیدا کرده بود. البته نام این مرد هنوز مشخص نیست و تنها اطلاعات منتشر شده مربوط به نحوه ی اتفاق و درمان او بوده است.

از قرار معلوم هنگامی که مرحله ی گرفتن ماهی با قلاب رو به اتمام بود، متوجه شد که یک ماهی از سمتی دیگر او از آب بیرون پرید. برای اینکه مانع برگشتن ماهی به داخل آب شود، سعی کرد که آن را با دهانش بگیرد اما این اتفاق به همین سادگی ها تمام نشد.

سطح لغزنده روی بدن این ماهی باعث شد که این جانور به راحتی در دهان او لیز بخورد و به سمت گلوی این مرد برود و متاسفانه در همانجا گیر کند، آن هم دقیقا زمانی که او سعی داشت ماهی را بگیرد. خوشبختانه ماهی که توسط این مرد بلعیده شده بود، بدن فشرده ای داشت بنابراین جریان هوای نفس کشیدن را به طور کامل مسدود نکرده بود. مرد 24 ساله ماهیگیر، سریع خودش را به بیمارستان رساند اما به دلیل شرایطی که داشت قادر به صحبت کردن نبود و نمیتوانست بگوید دقیقا چه اتفاقی برای او رخ داده است، تنها کاری که می توانست انجام دهد، این بود که به گلویش اشاره کند.

پزشکان زمانی توانستند متوجه وجود ماهی در گلوی او شوند که آزمایش تصویربرداری با اشعه ایکس را انجام دادند و بعد از تصویربرداری در طول یک فرایند اورژانسی، ماهی را از داخل گلوی او بیرون آوردند. بعد از درآوردن ماهی، این مرد به مدت دو روز در بیمارستان بستری بود تا به طور کامل ریکاوری شود. جالب است بدانید که چند ماه پیش، چنین اتفاق مشابهی برای یک فرد دیگر در کشور مصر هم رخ داد.

کدخبر: 90868 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین