اجرای رویداد سفرهای آموزشی،ترافیکی و تفریحی از سوی پارک ترافیک منطقه 19

شهردار منطقه 19 از اجرای رویداد سفرهای آموزشی، ترافیکی و تفریحی از سوی پارک ترافیک منطقه برای شهروندان به منظور فراگیری عملی آموزه های ترافیکی خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی هدایت با اعلام این خبر گفت: شهرک آموزش ترافیک منطقه هر روز با عناوین مختلف آموزشی از قبیل ایمنی عابر پیاده، تکالیف سرنشین خودرو، بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی،آشنایی با سیستم حمل و نقل عمومی،دوچرخه سواری شهری میزبان دانش آموزان، رانندگان و شهروندان است.

به گفته هدایت پس از پایان دوره های آموزشی پارک ترافیک منطقه برای یادگیری بهتر و بیشترمخاطبان رویداد سفرهای آموزشی،ترافیکی و تفریحی را به صورت رایگان تدارک دیده است تا مباحث ترافیکی از قالب تئوری به سمت و سوی عملی و فرهنگ سازی بیشتر نهادینه شود.

او ادامه داد: دو سفر آموزشی تفریحی به منظور یادگیری بهتر در بزرگراه و آزاد راه اجرا شدکه مخاطبان علائم ،تابلو ها ،خطوط و موانع فیزیکی را پس از مشاهده فرا گرفتند.

شهردار منطقه بیان کرد: پارک ترافیک به منظور ترویج  فرهنگ استفاده از دوچرخه طی اقدامی سفرهای کوتاه مدت را پیش بینی کرده تا شهروندان به استفاده از دوچرخه برای سفرهای درون شهری تشویق و ترغیب و به حفظ محیط زیست کمک شود.

کدخبر: 90821 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین