مخفی کردن عکس پروفایل از اشخاص خاص در واتساپ!

واتساپ در به‌روزرسانی جدید، کنترل‌های حریم خصوصی بیشتری برای تنظیمات عکس پروفایل، استاتوس و آخرین بازدید (Last Seen)، برای کاربران اضافه کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در دسترس بودن این ویژگی جدید واتساپ از زمانی که در نسخه بتا قرار داشت محدود بود، اما این شرکت اعلام کرد که این ویژگی در نهایت برای همه کاربران در سراسر جهان در دستگاه‌های آیفون و اندروید عرضه می‌شود.

مخفی کردن عکس پروفایل از اشخاص خاص!

تا به حال، سه گزینه حفظ حریم خصوصی برای عکس نمایه خود، آخرین بازدید و اطلاعات درباره Everyone، My Contacts و Nobody داشتید. این‌ها به گزینه چهارم به نام «مخاطبین من به جز…» ملحق می‌شوند که برای حریم خصوصی وضعیت نیز موجود است.

همان‌طور که از نام آن پیداست، گزینه جدید به شما این امکان را می‌دهد که عکس پروفایل واتس‌اپ، آخرین بازدید و اطلاعات درباره خود را به افرادی که در لیست مخاطبین‌تان هستند به جز کسانی که حذف می‌کنید، نشان دهید.

اما شایان ذکر است که اگر آخرین بازدید خود را با دیگران به اشتراک نگذارید، نمی‌توانید آن‌ها را نیز ببینید، درست مانند رسید خواندن، تنها با این تفاوت که مورد آخر همیشه برای چت‌های گروهی روشن می‌ماند، حتی زمانی که شما آن را خاموش کرده‌اید.

مخفی کردن عکس پروفایل از اشخاص خاص!

نحوه روشن کردن این امکان

برای امتحان این کنترل حریم خصوصی جدید، می‌توانید به تنظیمات > حساب > منوی حریم خصوصی در دستگاه‌های اندرویدی و آیفون بروید.

علاوه بر راه‌اندازی گسترده کنترل حریم خصوصی جدید، واتس‌اپ همچنین چند ویژگی تماس گروهی را اعلام کرد، به کاربران این امکان را می‌دهد که در حین تماس گروهی دیگران را بی‌صدا کنند و همچنین می‌توانند به افراد خاصی پیام ارسال کنند. همچنین هنگامی که شخصی به تماس گروهی خارج از صفحه می‌پیوندد، بنری را مشاهده خواهید کرد.

آپدیت جدید واتساب چیست

 

کدخبر: 90799 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین