جولان پسری با 5 کیلو طلا بر سر و گردن در شهر+عکس

حضور مرد جوان با ظاهر عجیب و متفاوت در خیابان های شهر، باعث تعجب مردم شد. مردی که بسیاری معتقدند جانش در معرض خطر حمله سارقان قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یک جوان 34 ساله ویتنامی که از بچگی عاشق طلا بوده است، یک روز تصمیم می گیرد که زیورآلات به خودش آویزان کند. این کار او باعث جلب توجه افراد زیادی شده و او هم با این اتفاق تشویق می شود که زیورآلاتش را بیشتر کند.

او بعد ها که دکه غذاخوری اش را در هوشی مین افتتاح کرد، مقداری طلا در آن به کار برد تا توجه افراد بیشتری را به کسب و کارِ خود جلب کند. این کار او به قدری جلب توجه کرد که پای رسانه ها هم به محل کارش باز شد.

بسیاری معتقد بودند که زنان و دختران با دیدن طلاهای سنگین و زیاد این پسر جوان، حسرت خورده و آرزوی داشتن چنین جواهراتی را به زبان می آوردند.

این پسر که به "Seven Ball" هم معروف است، در حال حاضر هر وقت بیرون می رود 10 حلقه طلا، 30 دستبند و بیش از 12 گردنبند ضخیم به خودش می آویزد. علاوه بر اینها گوشواره های بزرگ و پا بندها و انگشتر های پا هم هستند که موجب جلب توجه مردم به او می شوند. در مجموع، او هر روز حدود 5 کیلو طلا را روی سر و گردنش حمل کرده و به قول خودش از این کار لذت می برد.

خیلی ها می گویند که جواهراتش بدلی است؛ اما او این افراد را به چالش دعوت می کند تا ثابت کنند طلاهایش اصل نیست و اگر نتوانستند، باید 215 دلار به او بدهند.

عجیب-و-غریب

او دو بار در معرض خطر سرقت قرار گرفته که جز یک آویز چیزی از او دزدیده نشده است.

این جوان طلا دوست فقط هنگام خروج از شهر بادیگارد دارد و در سطح شهر بدون نیاز به محافظ تردد می کند؛ زیرا در داخل هوشی مین همه او را می شناسند و معمولا کاری به طلاهایش ندارند.

کدخبر: 90576 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین