ترافیک فوق سنگین در معابر مهم تهران

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک نیمه سنگین در مسیرهای بزرگراهی پایتخت خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ مجید رنجبر با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در مسیرهای بزرگراهی پایتخت اعلام کرد: هم اکنون در بزرگراه‌های شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، شهید بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک است.

او گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، دارای حجم ترافیک است.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

به گفته او در بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیک سنگینی است.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تیم‌های پلیس راهور در تمامی تقاطع ها، معابر و همچنین میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

کدخبر: 90510 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین