انتقام عکاس بی‌آبرو از عروس و داماد!

عکاس گرسنه که از پذیرایی نشدن در جشن عروسی عصبانی بود دست به اقدامی عجیب زد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از افرادی که در جشن های عروسی نقش بسیار مهمی را بر عهده دارد عکاس است. عروس و داماد با استخدام یک عکاس حرفه ای و مجرب، لحظه ها و اتفاقات بهترین و مهمترین روز زندگی شان را ثبت می کنند. اما به تازگی ماجرای یک عکاس در جشن عروسی به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

این عکاس زن که نامش اعلام نشده در اقدامی عجیب تمام عکس هایی را که در جشن عروسی از عروس و داماد و مهمانان ثبت کرده بود پاک کرد. او شرح این اقدام خود را در حسابش در شبکه اجتماعی ردیت به اشتراک گذاشت. این عکاس علت این اقدامش را خودداری عروس و داماد از دادن غذا به او اعلام کرد. این عکاس در شرح ماجرا نوشت که به عنوان یک عکاس معمولا تصاویری از سگ ها تهیه کرده و در پیج فیسبوکش منتشر می کند.

دوست وی که قرار بود جشن عروسی اش برگزار شود از او خواست تا برای کمک به کاهش هزینه ها مسئولیت عکاسی جشن عروسی اش را بر عهده بگیرد. او نیز با دریافت ۲۵۰ دلار پذیرفت تا از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۷.۳۰ دقیقه بعدازظهر عکاسی جشن عروسی را انجام دهد.

این عکاس در شرح ماجرا نوشت: "ساعت پنج عصر غذا بین مهمانان توزیع شد، اما من به علت آنکه مشغول عکاسی بودم نتوانستم غذا بخورم. عروس و داماد هم برای من هیچ میزی رزرو نکردند. من واقعا خسته و گرسنه بودم. من به طرز باورنکردنی گرمم بود و حتی آبی هم برای من کنار گذاشته نشده بود. در حالی که احساس خستگی شدیدی داشتم و گرسنه بودم به داماد گفتم که نیاز به ۲۰ دقیقه استراحت دارم. او در جواب به من گفت الان نیاز به عکاس دارم یا بدون دریافت دستمزد آنجا را ترک کنم. من در جواب به او گفتم مطمئن هستی؟ او با قاطعیت گفت بله. من نیز تمام عکس ها را پاک و آنجا را ترک کردم."

کدخبر: 90450 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین