ازدواج زن خودشیفته با خودش!+عکس

زنی در هند اعلام کرد که در اولین مورد سولوگامی در این کشور با خود ازدواج خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ کشاما بیندو، ۲۴ ساله، قصد دارد آخر هفته آینده در یک عروسی سنتی هندو که با حضور خانواده و دوستانش در شهر وادودارا برگزار می شود، به صورت انفرادی ازدواج کند. این وبلاگ نویس و فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی از گجرات، گفت که ملکه خودش است و حتی قصد دارد از یک ماه عسل دو هفته ای به گوا لذت ببرد.

اما کارشناسان ازدواج می گویند ازدواج او قانونی نخواهد بود. برخی این اقدام او را یک ترفند تبلیغاتی برای جلب توجه می دانند. کشما، عهد کرده است که خود را وقف یک زندگی عاشقانه کند و ازدواج خود را به عنوان پذیرش عمیق خود توصیف کرده است. او همچنین امیدوار است که الهام بخش دیگرانی باشد که از یافتن عشق واقعی خسته شده اند و می خواهند کلیشه ها را بشکنند.

او می گوید که در مقطعی از زندگی اش، متوجه شد که نیازی به یک شاهزاده جذاب ندارم زیرا خودش ملکه خودش است. او گفت که لباس عروس می پوشد، در تشریفات شرکت می کند، دوستانش در عروسی او شرکت می کنند و بعد به جای اینکه با داماد برود، به خانه خودش برمی گردد.

کشما گفت که این مراسم با حمام سنتی هالدی آغاز می شود که در آن بدن را با زردچوبه، آب و روغن می پوشانند تا ازدواج را برکت دهند.

او گفت که موسیقی و رقص نیز در مراسم سنتی دیگری برگزار می شود. عروس با پوشیدن لباس قرمز، دستانش را با حنا رنگ می کند. سپس او طبق سنتی که معمولاً توسط عروس و داماد انجام می شود، در اطراف آتش هفت قدم برمی دارد. کاشما گفت که خانواده او برای این عروسی انفرادی دعای خیر کرده اند و در کنار دوستانش در این مراسم خواهند بود. مادر او که یک مهندس از احمدآباد است و پدرش نیز مهندسی اهل آفریقای جنوبی است، از جمله کسانی هستند که این حرکت او را تایید کرده اند.

کدخبر: 90122 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین