داماد وسط عروسی خودش رفت دیش ماهواره نصب کرد!

مرد جوانی که در حال رفتن به مراسم ازدواجش بود، بعد از تماس مشتری مسیر خود را عوض کرده و به خانه مشتری‌اش رفت تا ماهواره او را نصب کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مرد جوانی که در کشور گینه به شغل نصب تجهیزات گیرنده ماهواره مشغول بود، مراسم عروسی اش را به طور موقت ترک کرد تا دیش ماهواره یکی از مشتریانش را نصب کند.

رسانه های محلی گزارش کرده اند مرد جوانی که در حال رفتن به مراسم ازدواجش بود، ناگهان تماسی از یکی از مشتریان مورد علاقه و احترامش دریافت می کند، مبنی بر اینکه دیش ماهواره اش نیاز به تنظیم دارد و او نیز به احترام این مشتری مسیر خود را عوض کرده و به خانه مشتری اش رفته تا ماهواره او را نصب کند.

یکی از مهمانان این مراسم عروسی به رسانه ها گفت داماد در زمینه نصب دیش ماهواره فعالیت می کند، عروس، مهمانان، دوستان و خانواده خود و خانواده عروس را در محل برگزاری مراسم ازدواج تنها گذاشت و برای نصب ماهواره به منزل مشتری اش رفت و پس از اتمام کار به عروسی بازگشت.این مرد وظیفه شناس همزمان از سوی گروهی مورد تقدیر و از سوی گروهی دیگر مورد نکوهش قرار گرفت. برخی او را در مقابل مشتریان وظیفه شناس و در مقابل خانواده وظیفه نشناس توصیف کردند و برخی به عکس این موضوع قائل بودند.

کدخبر: 90112 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین