حسینی: انتظار مردم اقدام شجاعانه دولت برای مقابله با گرانی‌هاست

نماینده خدابنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم درد و رنج بسیاری از نظر اقتصادی تحمل می کنند گفت که مردم انتظار دارند دولت اقدام شجاعانه‌ای در بحث گرانی‌ها انجام دهد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، البرز حسینی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) در تذکری گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیرشان در سالگرد ارتحال امام (ره) یکی از مشکلات را بحث تضعیف انقلاب و پایه های نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان برشمردند و فرمودند همه ارکان نظام در این خصوص هوشیار باشند. امروز شاهد اتفاقاتی در جامعه هستیم که ذهن جامعه را به سمت بی اعتمادی به عملکرد دولت و مجلس برده است، امروز مردم درد و رنج بسیاری را بیشتر از نظر اقتصادی تحمل می کنند و انتظار دارند دولت اقدام شجاعانه ای در بحث گرانی ها انجام دهد.

حسینی تاکید کرد: اگر قرار بود قیمت ها اینگونه افزایش پیدا کند چرا جراحی اقتصادی انجام شد؟ قرار بود ۶ قلم کالای اساسی افزایش قیمت پیدا کند و در ازای آن به مردم نیز یارانه داده شود اما امروز گرانی ها کمر مردم را شکسته است پس دولت کلی گویی نکند و پیگیر باشد زیرا جراحی اقتصادی بزرگ قیمت ها را افسارگسیخته کرده است.

وی همچنین در تذکری به موضوع رتبه بندی معلمان اشاره و اظهار کرد: دولت، سازمان برنامه و بودجه و آموزش و پرورش تلاش کردند تا بخشی از مشکلات این قشر بزرگوار را حل کنند تا شاهد ادامه وضعیت کنونی نباشیم. مجلس حتما پیگیر تدوین آئین نامه اجرایی و ابلاغ رتبه بندی خواهد بود تا آورده ای برای معلمان عزیز داشته باشد. دولت هم هرچه سریع تر اقدام کند.

انتهای پیام

کدخبر: 90033 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین