10 مدل آدم در این مرد جوان جا خوش کرده!

شاید برایتان قابل باور نباشد که یک انسان بطور همزمان چندین انسان دیگر باشد، احتمالا متوجه منظورمان نشدید پس پشت پرده ماجرا را بخوانید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مرد جوان 22 ساله که از یک بیماری نادر به نام اختلال تجزیه هویت رنج می برد، نتوانسته که زندگی نرمال خود را پیش ببرد و علت هم این است که ابعاد شخصیتی متفاوت دارد. مشکل جدی این مرد زندگی را به شکلی که در این بخش خواهیم گفت، دچار مشکل کرده است.

شاید خیلی از شما اطلاعاتی در مورد بیماری اختلال تجزیه هویت نداشته باشید؛ اما متأسفانه این مرد به این بیماری دچار است. تا به حال چندین فیلم سینمایی هم راجع به این موضوع ساخته اند و در مورد آن صحبت شده است؛ اما مردم هنوز اطلاعات کافی در مورد این بیماری ندارند.

این جوان به خاطر یک آسیب روحی شدید در دوران کودکی به این وضعیت مبتلا شده و دچار مشکل چند شخصیتی است که نمی تواند در شرایط مختلف رفتار خود را کنترل کند و همین موضوع باعث شده که حافظه اش هم دچار مشکل شود و نتواند واقعیت و وهم و خیال را از یکدیگر تشخیص دهد.

این جوان 22 ساله در مونیخ آلمان زندگی می کند و خود را یک مرد ده هویتی می‌داند؛ حتی در شرایط مختلف نمی تواند تمرکز کافی داشته باشد. وقتی که وضعیتش وخیم شد، پزشک این اختلال را در او تشخیص داد. همانطور که گفته شد؛ این اختلال به شدت نادر است و تعداد انگشت شماری در کل دنیا به این وضعیت دچار هستند.

جالب است بدانید که هر کدام از شخصیت های متفاوت در این بیماری؛ سن و سال متفاوتی هم دارند. جالب تر اینکه خانواده و فامیل هم این موضوع را پذیرفته اند و او خودش انتخاب می کند که هردفعه با کدام شخصیت با دیگران رفتار کند.

کدخبر: 90030 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین