اتفاق شوکه کننده عروس و داماد را میخ‌کوب کرد!

وقوع یک اتفاق غیرمنتظره برای فیلمبردار عروسی موجب شوکه شدن عروس و داماد شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ روز عروسی یکی از بهترین روز های زندگی هر فردی به شمار می رود و افراد سعی می کنند تا مراسم این روز را به یکی از خاطره انگیزترین اتفاقات زندگی خود تبدیل کنند. اما همیشه این مراسم آن طور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود و اتفاقی غیرمنتظره مراسم را تحت شعاع قرار می دهد، مانند اتفاقی که برای فیلمبردار یک جشن عروسی در هند رخ داد.

در حالی که عروس و داماد جوان دست در دست هم در حال ترک محل انجام تشریفات سنتی جشن عروسی خود بودند ناگهان در مقابل چشمان آن ها و مهمانان عروسی، فیلمبردار به داخل حوض سقوط کرد. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده در حرکت اسلوموشن مشاهده می شود که فیلمبردار در حالی که بر لبه حوض بزرگ ایستاده و مشغول تهیه عکس است ناگهان به داخل آب سقوط می کند. همکار او که در نزدیکی محل حادثه حضور داشت لحظه خروج وی از داخل آب را ثبت کرد. خوشبختانه در این حادثه این فیلمبردار دچار جراحت جدی نشد.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه و سقوط فیلمبردار این جشن عروسی به داخل آب در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش نیز وقوع اتفاقی مشابه در یک جشن عروسی در ترکیه خبرساز شده بود. در ویدئویی که در شبکه های مجازی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ شده بود عروس جوان در اقدامی عجیب این فیمبردار به همراه داماد را به داخل آب یک برکه پرتاب کرد.

 

حجم ویدیو: 1.66M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29 | دانلود ویدیو
کدخبر: 89813 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین